domov
  • Fiat Klub
  • Techno racing
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Orange Audio
  • Amortizer d.o.o.
  • A2R
  • Kovinoplastika Kavs
  • Poliglob
  • WithCar
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika

Danes je 22 Jul 2019 04:00

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: croma lena k krava
OdgovorObjavljeno: 28 Okt 2015 14:03 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Pozdravljeni.Kupil sem fiat cromo 2.2 bencin 147km.V dveh dneh kolikor jo imam sem zelo zadovoljen.Edina stvar,ki me moti je ta,da je zelo lena pri speljevanju in v klanec.Razumem,da je avto tezak in da nima turbine ampak bi lahko bila vseeno malo bolj zivahna,ker se mi zdi,da je motor dokaj mocan za normalno voznjo.Naprimer na Visnjegorskem klancu se vozim 110 na uro v peti prestavi in ko pohodim gas se sploh ne odzove edino,ce dam v cetrto se kao neki dogaja ampak to ni to.Ali mi lahko nekdo razlozi,kaj bi bilo lahko narobe ali je pa to cisto normalno.Doma imam se Opel corso 1.4 motor l93 in imam obcutek,da jo pusti v 1 in 2 prestavi.Hvala vsem za odgovore

Na vrh

Naslov prispevka: Re: croma lena k krava
OdgovorObjavljeno: 02 Nov 2015 16:53 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kaj res nihce ne ve?Potem bi pa prosil nekoga,da mi pove ali pase luftmeser od dizla na bencinarja.Sposodil bi si od nekoga samo,da probam,ce se bo kaj drugace obnasal avto.lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 Nov 2015 21:41 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
Težko bo kdo kaj vedel o tem avtu,ker pomoje si ti edini ki jo imaš.Pejt nekam na tester pa še tam se bojim da se bojo mal lovili.Pomoje pa bi se pri 110 v višnjegorca vseeno moglo začet kaj dogajat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 Nov 2015 23:42 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Starost: 40
Kraj: Ljubljana
Kupil si tocno to kar so ti lepo rekli, da ni dobra izbira jao, jao. Ce ze kupis fiata potem kupi taksnega, ki ga ima vsaj polovca foruma in ne taksnega, ki ga imas potem edini, pa se ta je pokvarjen.

lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Nov 2015 11:16 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Čare napisal/-a:
Težko bo kdo kaj vedel o tem avtu,ker pomoje si ti edini ki jo imaš.Pejt nekam na tester pa še tam se bojim da se bojo mal lovili.Pomoje pa bi se pri 110 v višnjegorca vseeno moglo začet kaj dogajat.

Smo ga dal na tester pa je izpisalo,da je napaka na katalizatorju.Mehanik je pogledal in je ugotovil,da je sesut tako,da ga je zaenkrat samo spucal in pobral ven kar je bilo sesuto in resetiral napako.Avto gre malo bolje ampak se zmeraj se mi zdi,da ni to to.Mogoce se pa motim,ker je avto dokaj tezak in je to mogoce cisto v redu ceprav se tudi mojemu mehaniku zdi malo lena.Mogoce je pa samo zamorjena,ker se je vozila samo kratke relacije.Hvala za odgovor.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Nov 2015 11:34 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

kavelj22 napisal/-a:
Kupil si tocno to kar so ti lepo rekli, da ni dobra izbira jao, jao. Ce ze kupis fiata potem kupi taksnega, ki ga ima vsaj polovca foruma in ne taksnega, ki ga imas potem edini, pa se ta je pokvarjen.

lp

Pozdravljen.Ne vem zakaj nebi bila dobra izbira?Pac je kombinacija Fiata in Opla.Malo sem pogledal tudi na Oplov forum tudi tam nisem nasel temo podobno moji ampak je pa motor kar v redu in brez nekaksnih serijskih napak.Glede na to kar berem tukaj po forumu za ostale Crome,ki jih ima vecina in da sem kupil avto za zelo smesno ceno z ful opremo,servisirana,brez luftov in se vse dela na avtu mislim,da je dokaj dobra izbira.Lahko pa da se motim glede te stvari in da tako pac avto dela.To je edina stvar,ki me moti na avtu in ce se da postimati bom popravil.Poraba pa po 2000 prevozenih km odkar sem jo kupil je 7,8l vecinoma relacijsko in sem s tem tudi vec kot zadovoljen glede na motor.Vseeno hvala za odgovor.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Nov 2015 11:40 
Odsoten
Administrator
Administrator
Uporabniški avatar

Starost: 25
Kraj: Travnik (Cerkno)
Avto ima tono pa pol (če se ne motim?), pa s temi konji ne more bit nek presežek moči ;)

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 03 Nov 2015 11:46 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Prav imas.Avto ima skora 1600kg.Verjetno sem samo jaz malo prevec pricakoval.Pomoje se bo najbolje cimprej navadit in sem zmagal. :040.gif:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Nov 2015 19:46 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
Marea 1.6 ma 1300 kil pa sem ziher da se pri 110 v višnjegorca tud kaj zgodi ko zabiješ gas v poden...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 04 Nov 2015 08:38 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 31
Kraj: Trbowle
Ford Mondeo mk2 1.8i 115HP, iz 110 v trojanski klanec nabije v 160 brez nekih težav.
Mondeo res gre k kur***, skos ga palimo na pune, moped vleče od 2k obratov do blokade kot zmešan.

2.2 bencinar more v tretji delat darmar. Četrti mora vlečt pošteno...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 04 Nov 2015 10:50 
Odsoten
Administrator
Administrator
Uporabniški avatar

Starost: 25
Kraj: Travnik (Cerkno)
BackW00d napisal/-a:
Ford Mondeo mk2 1.8i 115HP, iz 110 v trojanski klanec nabije v 160 brez nekih težav.
Mondeo res gre k kur***, skos ga palimo na pune, moped vleče od 2k obratov do blokade kot zmešan.

2.2 bencinar more v tretji delat darmar. Četrti mora vlečt pošteno...

To je tud pomembn podatk :D Se ful pozna to, kako je avto vožen ;)

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 05 Nov 2015 09:19 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 31
Kraj: Trbowle
V primeru ki ga ti navajaš, se lahko avto odklopi iz akumulatorja za čez noč, in se bo itak začel na novo učiti in nastavljati fine nastavitve.

Jaz bolj mislim da je kje drugje težava. Zamašen izpuh, ali sesalni del. Nebi bilo prvič...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Feb 2017 00:17 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Pozdravljeni.Res malo pozno ampak vseeno vam sporocam,da sem zadevo uredil.Malo je trajalo,da smo ugotovili.Problem je bil,ker je ketna preskocila in ni bilo v poziciji avto se je pa vozil in vzigal cisto normalno samo,da ni imel moci.Komplet garnitura z delom vred me je kostala dobrih 500€.Od takrat avto dela kot urca in sem ze 50.000km prevozil brez problemov.Avto je top in ga ne menjam za nobenega dizla pa brez zamere ljubitelji dizlov(tudi sam sem imel vecinoma dizle).Skoda samo,da so zelo redke.Upam,da komu olajsam zadevo,ce bo imel podoben primer.Lp

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: