domov
  • Fiat Klub
  • Techno racing
  • Orange Audio
  • Kovinoplastika Kavs
  • Poliglob
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • WithCar
  • A2R
  • Amortizer d.o.o.
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika

Danes je 23 Sep 2019 05:24

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 65 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Mar 2011 19:35 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 34
No danes sem bil cisto mim grede gor in sm pogledal, kako je sestavljen, ker je že skoraj končan. Sem uprašal a so šravijake kej zalepil nazaj in so samo v tla gledal ko sem pokazal kako je lepo videt na starem motorju sledove lepila. Zanimiv sami šalabajzarji raj v tla gledajo kokr, da mi po pravic pove pa reče, da niso ker se pač nobenmu ne da j... pa lim nanašat na vijake!

No tolk za dones jutri nej bi bilo končano in pregledano še na tehnični službi, tam pa upam, da bo pogovor med mano in g. Radljem lepo potekal.

Aja pa prodajam omenjen avto, če je kdo interesent za 13k€. Da videm kdo se jav, če hoče imet nov motor v 3.5 mesece starem avtu (pa da ne bo kdo mislu na AT v salonu ga majo iz popustom pa manj opreme od mojga za 14700€ v ceni je pa že popust-sem se danes prepričal). Aja pa kupcu dam se darilo v obliki lani kupljenih novih felten 15' ter zimske gume tudi nove kupljene GY ultra grip 7. Na litih platiščih 16' so pa letne Michelin energy saver oboje je praktično novo! Ponudbe lahko na PS!

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Mar 2011 20:54 
Odsoten
vozi cegu

Upam, da bodo zrihtali kot se spodobi. :040.gif:

Kaj bos pa zdaj nabavil?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 25 Mar 2011 14:18 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Nic dokler ne porodam tega, če ne ga obdržim.

Drgač pa danes sem bil na AT, avto dela ga in ga še preizkušajo.

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2011 19:19 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

No končno stvar zaklučena. Avto je bil pretestiran v njihovem šolskem centru. Gledena na to kar sm ga jaz pregledal kaže da je vse ok od zgoraj jutri sledi še moj pregled od spodaj. Vidm da preprobal so ga dost in so prevozil celih 80km (sem opazil ker sem števec pred tem resetiral). Za enkrat rečmo. da bo delal ta motor.

V primeru da imate hujše težave se obračite samo na g. Igorja Radlja tako imam tudi jaz dogovorjeno, ker sam zelo nezadovoljen z serviserji predvsem z mehanikom g. Bizjanom (mislim da to pravi priimek) sicer ga zelo hvalijo ampak se mu vid da nima več volje delat in se mu j..... za vse (previdevam da ima utemeljene razloge zato upam da dobi kej več volje).

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Mar 2011 21:44 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 30
Kraj: Borovnica
Mogoče nima volje zato ker je do njega negdo pristopil na bolj grob način. Ne pravim da si to ti, ampak po vsemu tvojemu pisanju tukaj in načinu sklepam da nisi biv kaj prida strpen ali pač...

Kokr kol važn da so ti zrihtal in upam da bo stvar zdej delovala tko k treba in služila svojemu namenu!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Mar 2011 07:12 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

@djz3l3
Ne na žalost nism bil jaz samo tam sem bil pa opazoval. Z njemu nism pregovoril tudi besede ampak samo z nadrejenimi (ker sem po mojmu pregledu opazil malomarno delo). Samo se da hitr človeka ocenet če ma voljo ali ne(je razlika če nekdo dela z veseljem ali pa glih zato k more).
Tko, da za razliko od drugih strank ko samo neki tečnarjo in nimajo pojma sem jaz malo bolj podkovan za določene zadeve in so me na začetku mal narobe ocenil. Ker tudi to niso mel pojma, da se da pisakča za nepreipet izklopit (ves čas so mi zaterjevali, da se to ne da dokler se nism sam pozanimal pri italjanih in jih malo podučil na tehnični službi).

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2011 11:38 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: Grosuplje
Mene bi od vsega najbolj skrbelo dejstvo, da so ti menjal motor na Avtotriglavu :028.gif: . Preštej vse vijake.

PS: Sam si pa tečen ko driska.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2011 12:14 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

No ja tako ali tako sem avto pregledal doma na kanalu plus tega zaščitil(tam kje je bil avto dvignen je bila zaščita uničena) in namazal vijake ter pregledal, če so mi pripeli vse kable. Hvala bogu da sem tečen, ker ko odšteješ tolk denarja ti glih ni vseeno. Nimam takih finančnih sredstev ali pa tolk dobrih staršev, da bi mi kr dal denar kot nekaterim!!! Pa tudi avto ni na lizing ali kredit kuplen; sem ga kr lepo odkeširu, kot vse do sedaj!

@kalbo ne vem zate samo pomoje bi bil tudi ti zelo tečen. Razen če ti je vseen iz kako skup zmetanimi jajci se vozeš!

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2011 12:38 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Prvo kot prvo meni tud kosilnice ne bodo več šravfali na AC. Je bla ena izkušnja več kot dovolj. Da bi pa zdaj pil živce in gledal mehaniku pod prste, pa jim vozil ene inštruktorje tja mi je pa ne samo malo ampak zelo mimo. Verjamem, da si Bizjanu dvignil pritisk. Je pa on eden boljših mehanikov v SLO, sam škoda, ker nima lastnega servisa. Pol pa raj sam delam, če noben drug ne zna.

Konec koncev je to samo avto in biti suženj pleha ni kul.

PS: Kavčič je balzam za dušo. Priporočam. Da bi mu pa šetal po delavnici, mi pa na misel ne pride.

PPS: Upam, da te Nemški pleh ne razočara. Ni vse zlato, kar je švabsko. Najdeš tudi pri Meci napake, če si pa tako hudičevo picajzljast ko ti, pa je ni znamke, da bi te zadovoljila.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2011 15:00 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 42
Kraj: Preshgain
Nekako se kar strinjam s @Pe-Ro_tom.

kalbo napisal/-a:
PS: Sam si pa tečen ko driska.

Izgleda imaš dobro zaledje, vsaj tako je začutiti iz posta, da te ne zanima kam in kako si "vrgel" denar.

kalbo napisal/-a:
Da bi pa zdaj pil živce in gledal mehaniku pod prste, pa jim vozil ene inštruktorje tja mi je pa ne samo malo ampak zelo mimo.

Glej predhodni del tega posta... :D

kalbo napisal/-a:
Konec koncev je to samo avto in biti suženj pleha ni kul.

To je res. Vendar, nakup avtomobila je najslabša možna naložba. Zato je logično da te zanima, kako se avto servisira in vzdržuje, da ta slaba naložba še hitreje ne propade.

kalbo napisal/-a:
Da bi mu pa šetal po delavnici, mi pa na misel ne pride.

Na strankino željo, jo mora serviser opremiti z ustrezno delovno zaščito in jo seznanjeno s pravili, spustiti na delovišče. V nasprotnem primeru je protizakonita odtujitev privatne lastnine.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2011 19:11 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Starost: 39
kalbo napisal/-a:
Da bi mu pa šetal po delavnici, mi pa na misel ne pride.

Na strankino željo, jo mora serviser opremiti z ustrezno delovno zaščito in jo seznanjeno s pravili, spustiti na delovišče. V nasprotnem primeru je protizakonita odtujitev privatne lastnine.[/quote]

Amen na tole! Jaz bi bil rad cel servis zraven, a mi žal moj posel tega ne omogoča, razen če dopust vzamem. :019.gif:

Avto Triglav servis ima sicer nekaj zelo prijaznih serviserjev, s katerimi se da vse zmeniti in seveda tudi nekaj takih, s katerimi se jaz sploh ne menim, ker jim enostavno ne zaupam. :044.gif:

Kaj naj ti rečem Pe-ro: evo, upam, da boš zadovoljen in srečno. Čeprav imam občutek, da si daleč od zadovoljnega (glede na nekaj tvojih zgornjih postov). Po moje si bil daleč premalo tečen, ampak saj moje mnenje že poznaš. Zato samo še enkrat srečno in naj ti dobro služi tale bravo, dokler ga boš imel. :054.gif:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2011 19:33 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

@ Damijan
Saj en ko me razume.

Sicer pa kaj bi jim kradu v delavnici k mam sam dost orodja in pripomočkov doma. Tko, da sem že na veliko vozilih delal in vem za kaj točno se gre. Sem tut v fazi ko končujem svojaga oldtimerja (ki je tudi lepo registreran) plus tega sem si kupu že druzga, kateri bo rabu kompletno rastavljanje in obnovitev (samo to še čaka na pravi trenutek, ker je to jama brez dna). Ta trenutek pa gledam za nakupom mobilnega dvigala zaradi tega, ker je na kanalu malo težje delati.
Denar za vse avte do sedaj sem zaslužu z mojimi rokami to lahko potrdi moj oče in mati!!! Zato lepo prosim, mi noben ne reče da sem tečen(in še kaj podobnega), ker je treba precej dela, da si služim kruh, avtomobile itd... Zato pa ker je moj avto v garanciji, da ko nekdo dela na njemu hočem 100% kvaliteto in ne pocarjev kot prvič ko mi je strgal zaščito po koletorjem za oljni filter (no zaščita je nova cela) pa popraskal odbijač za robom kjer se stika z pokvorvom motorja z 1cm dolgo in kar globoko prasko (ki je pred tem ni bilo; še dobro da je na takem mestu, da se ne vidi od zunaj)!!!!

Hvala @frcko prav imaš!
Od novega sem upal da ga bom serviseral doma kot vse ostale ampak se to ni izšlo, ker nekako ne rad dajem moje avtomobile drugim delat!
Če se kdo najde je avto še zmeraj naprodaj-pač se mi je vsekupi zamerel (no pa ima še dodatno izkloplen piskač za neprit pas ter seat belt funkcijo v meniju-ki omogoča ponovni vklop pa prevoženih 3500km.

Lep pozdrav!

Za enkrat drži vodo in upam, da tako ustane.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2011 20:40 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Starost: 35
Živ,

mi je prav hudo, ko tole berem ampak se dogaja nimaš kaj...
Tudi sam sem imel prvi avtomobil punto2 s kupom problemov pa zmerej sem govoru da fiata nikol več nebom mel. Res da je bil ta avto rabljen pa nisem vedel kaj se je dogajalo prej z njim zato mi živc ni dal miru in sem na konc kupu spet Fiata - Grandeta multijeta 1.3 s kater me preseneča iz kilometra v kilometer. Sedaj ima 67000 menjali pa smo mikrojermen in neko stop stikalo pr tempomatu. Drugače pa avto dela kot urca. Pa nisem edini, ki ima mir s tem motorčkom. Nekako sem začel verjeti da mogoče mora bit pa Fiat dizel in potem boljše dela kot Benzina :007.gif:
In če bo šlo tako naprej bo naslednji spet Fiat tebi pa želim, da bi sedaj avto odpeljal vse nadaljne kilometre brez problemov.

LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Mar 2011 07:44 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Ja, mami pa oči vzdržujeta mene, mojo ženo, pa še tri otroke...toliko o zaledju. PE-ro, nisi edini, ki dela.
Točno zato, ker mi ni vseno kdo šravfa moj avto, me na AC ne vidijo več, pa če moram avto rinit od LJ do Maribora peš.

Ljudje, ki so pa šetali po delavnicah in ležali skupaj z mehaniki pod avtom so bli pa meni osebno vedno smešni. če ne zaupaš mehaniku, moraš nujno zamenjat le tega. Moje mnenje. Seveda ti pa morajo to omogočit.

Na vrh

Naslov prispevka: fantje....
OdgovorObjavljeno: 03 Apr 2011 15:31 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 52
Kraj: LJUBLJANA
...če pač pljuvate po talijanih jih pač prodejte in kupte...karkol......eni ne boste nikol zadovoln, to se vid iz postov.

imam stilo 2003 in se ne pritožujem-nimam kej, Franci me vidi 1x letno na rednem servisu in to je to....OK, lažem, 2x-še Y-ko rihtam pr njem...

Včasih je problem v lastnikih in ne avtih....Zakaj pa imajo dizli iz leasing in taxi-firm toliko problemov-ker se vozniki vsedejo, vozijo in jih ne briga za vse tekočine....potem pa beremo "stilo zgorel med vožnjo"....seveda, ker zabiti taxist ni pogledal na armaturko kaj je narobe....torej-chill out...

skrbite za avto kot zase..če ne-pa ne.sami ste krivi.

DKW 1.6 / Hillman Hunter / VW Hrošč 1300 / Zastava 101 L / Zastava 101 GT (opa, GT,..!!) / Yugo 45 / Zastava 128 / Lancia Prisma 1.6 / Fiat Punto 1.2 SX / Fiat Tipo 75 SX / Fiat Brava 1.4 S / Fiat Marea SW 1.8 ELX / Fiat Stilo 1.6 SW + Lancia Y 1.2

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Apr 2011 20:45 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

@jibuti
Tole glih zdele ne vem kaj si hotu s tem čist dober povedat (mal zakompliciran napisan).
Drgač pa kreganja ni blo v tej temi!

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Problem pri Fiat Bravu - menjava motorja pod garancijo
OdgovorObjavljeno: 29 Maj 2011 21:54 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Če boš kupoval švaba priporočam, da ga kupiš v Italiji. Sam imam trenutno Opla narejenega za italianski trg z 280.000 km in porabe 6,5 l na sto. Podeželjske vožnje seveda.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: fantje....
OdgovorObjavljeno: 24 Jun 2011 10:56 
Odsoten
šankist
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: Maribor
jibuti napisal/-a:
...če pač pljuvate po talijanih jih pač prodejte in kupte...karkol......eni ne boste nikol zadovoln, to se vid iz postov.

imam stilo 2003 in se ne pritožujem-nimam kej, Franci me vidi 1x letno na rednem servisu in to je to....OK, lažem, 2x-še Y-ko rihtam pr njem...

Včasih je problem v lastnikih in ne avtih....Zakaj pa imajo dizli iz leasing in taxi-firm toliko problemov-ker se vozniki vsedejo, vozijo in jih ne briga za vse tekočine....potem pa beremo "stilo zgorel med vožnjo"....seveda, ker zabiti taxist ni pogledal na armaturko kaj je narobe....torej-chill out...

skrbite za avto kot zase..če ne-pa ne.sami ste krivi.

Ko boš enkrat imel kanto, ki se kljub rednemu vzdrževanju kvari in kvari, te tudi prime da bi jo zagnal na prvi odpad. Ne ti meni da se avto kvari samo če ga lastnik ne vzdržuje in mu je še olja 1 krat letno žal. Če so materiali slabi in končna izdelava slaba, je pač krš.

če imaš Stilota od novega, ok recimo da verjamem da nimaš težav..... kaj pa je rabljenih pa je avto za en klinc.... prižiganje kontrolnih lučk vsepovprek, sedeži kot v kombiju, reže med plastikami neenakomerne in večinoma prevelike, na cesti čutiš vsako luknjo, obenem pa ima lepšo lego na cesti vsak francoz mehek ko puter. Meni je Stilo lep primer sicer lepega, ampak slabega avta.

Na avtu nima par let od novega dalje kaj crknit. Foter ima mazdo 6 že 8 let, pod garancijo popravljena rja na zadnjih blatnikih in kratek stik na avtoradiu, tudi pod garancijo rešeno, brez kakršnegakoli živciranja po telefonu in telefonskih maratonov..... to je to v 8 letih! In to je dober avto, ne pa da ko imaš avto da že po imenih poznaš vse serviserje v bližnji okolici......

Na vrh

Naslov prispevka: Re: fantje....
OdgovorObjavljeno: 24 Jun 2011 13:16 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 42
Kraj: Preshgain
Viper_XxL napisal/-a:
.... Foter ima mazdo 6 že 8 let, pod garancijo popravljena rja na zadnjih blatnikih in kratek stik na avtoradiu, tudi pod garancijo rešeno, brez kakršnegakoli živciranja po telefonu in telefonskih maratonov..... to je to v 8 letih! In to je dober avto, ne pa da ko imaš avto da že po imenih poznaš vse serviserje v bližnji okolici......

Si verjetno malo zameša lin pomešal vse skupaj, ne!
V šestih letih rjava karoserija in kratek stik na elektriki, pa je še vedno dober avto? Kaj bi rekel, če bi se ti isto zgodilo pri enako starem kateremkoli Italijanu?
Pa ne zagovarjam Italijanov.

Pri Mazdi6 na veliko ribajo 180KM motorji, pa nihče nič ne omenja, da je zaradi tega slab avto.

Kot si rekel, na servisu so vse odpravili, pod garancijo, brez pregovarjanja. V primeru zaribanega motorja si đapanezer na servisu samo zapiše, dobiš nadomestno vozilo, in v enem tednu imaš avto z novim motorjem in novo garancijo.

To je to, česar Italijani nimajo. Servisiranje strank po prodaji avtomobila. Še pod garancijo bi ti najraje vse zaračunali. In to odvrača kupce.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Problem pri Fiat Bravu - menjava motorja pod garancijo
OdgovorObjavljeno: 26 Jun 2011 20:45 
Odsoten
šankist
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: Maribor
Ni bil pravi kratek stik, nekatere funkcije radia so občasno delale, občasno pa ne, radio se je menjal. Rja je res karnekaj pri 6 let starem avtu, sramota, ampak popravili so brez kakršnihkoli komplikacij. Še obvestilo so poslali še preden je začelo rjaveti, da firma časti popravilo tega da da na avto blatnik iz boljšega materiala, pa ker takrat še ni bilo nič videti se ni šlo na menjavo dela.

Pa boš rekel da je za 8 let star avto to dosti? Na italijanu lahko samo sanjaš kaj podobnega. Pač, koliko denarja, toliko muzike. In suma sumarum je taka Mazda dosti muzike, saj v glavnem pomeni tankaj vozi.

Razkuri me, ko se kar povprek lastnike okrivi da površno skrbijo za avto...... a servisiraš ga po knjigi ali še bolje, pa mrcina nima en mesec mira, skozi neko sranje.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 65 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: