domov
  • Fiat Klub
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Orange Audio
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Amortizer d.o.o.
  • Poliglob
  • A2R
  • Kovinoplastika Kavs
  • Techno racing
  • WithCar

Danes je 23 Sep 2019 04:28

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 65 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Mar 2011 19:37 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 44
Kraj: Ljubljana
gato napisal/-a:
Se mi zdi, da malo preveč zapenjaš. Ni njihova krivda, če ni motorja na zalogi.

Je pa definitivno njihova krivda, da so avto raskopali prej preden so dobavili nov motor.

lp
Alan

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Mar 2011 19:41 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Starost: 39
gato napisal/-a:
Se mi zdi, da malo preveč zapenjaš. Ni njihova krivda, če ni motorja na zalogi.

Točno tako! In ni od Pe - rota krivda, da mu je šel motor k vragu. :015.gif: In če mu ga ne morejo zrihtat v normalnem roku (ki je pri nas 45 dni), to pomeni menjavo izdelka. Kaj bojo pa pol oni balinali s Torinom zakaj, kako, bogi gor, bogi dol, to pa je njihov problem. Sej sem že napisal kaj je treba narest: pisna reklamacija, pisna reklamacija, pisna reklamacija... Vzorec je zelo preprost. Vmes pa lahko še zmeri čaka, če se bojo slučajno uspeli premaknit :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Mar 2011 17:23 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 34
Bom vam vse sporoču kako bo potekal tole okoli menjave motorja. Za enkrat mam pa raj svoj avtek doma kot pa da stoji pred servisom. Pa še za razliko od tistih nadomestnih jajc se raj vozem z mojim.

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Mar 2011 22:53 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 38
Kraj: Izlake
Pri neki drugi znamki je par ljudi čakalo motor po 2-3 mesece,in to na kombijih,ker je bil tak povpraševanje po motorjih,ker so bila fabroške napake,pa ljudne niso mogli svoje obrti opravljat,oz,z manjšimi kombiji,ki so jih dobili kot nadomestno vozilo.

Če boš pa potem sam zavlačeval z menjavo,se pa poslovi od podaljšane garancije.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 14 Mar 2011 22:23 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Kraj: ljubljana
Tok merki da ne boš samega sebe nasral.Nalog je bil odprt danes ti pa boš prišel čez 2 leti po nov motor?? Aha boš dobil prst v rit al pa dva pa še vrtel ti jih bojo da boš bolš čutu.Mašine majo pa kr na legerju ja,tko k za kitajske skuterje.Res je da motor za avto ki ga izdelujejo mora bit v fabriki na zalogi in v roku enga tedna pri serviserju ampak če si raje vzel avto kot malo skakal pa se pogovarjal je.bi ga kaj čem ti druzga rečt,pa glej antifriz da ti bojo lahko pol rekl da si ti zajebal motor.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Mar 2011 08:01 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

@Čare hladilna tako malo uhaja se pravi v 3 mesecih je nivo padu iz max na min se prav preden bo ekspanzijska posoda prazna bi to pri meni trajal 1 leto ali več, ker pa jaz to gledam bolj pogosto pa ne bo problemov.
Za motor sem pa siguren, da ga še lep čas ne bo. Danes je že 15. dan od takrat ko naj bi ga naročili.

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Mar 2011 18:54 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Pazite se strokovnjakov tehnične službe Fiat na Baragovi 5.
Vse obljubijo in samo pri tem tudi ostane . Mene so kar dobr nategnil pri
no :007.gif: vem avtu z ropotajočim motorjem.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2011 22:11 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Jaz bi avto (ko bodo menjali motor) zamenjal npr. za alfo julko. Nič hudega če prestopiš na alfino stran :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 12:38 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Sem imel prej ALFO 146. Bil zadovoljen z avtom samo sem jo pač prodal, ker sm se odločil za nov avto. In sem si pa zdej reku, da je to zadnji italjanski avto. Ne maram več videt italijana, ko poštimajo tega bom vidu če bo delu ga mam ene 5 let drgač pa gre od hiše. Naslednji bo zihr nemc pa po možnosti bmw ali zvezda.

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 12:54 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Ok, zdej se pa tudi meni zdi, da pretiravaš. Strinjam se namreč, da se to lahko zgodi vsaki znamki. Kljub temu pa je fiat danes na visokem nivoju (pustimo zdaj ob strani odnos prodajalcev in serviserjev). Te pa še vedno ne razumem, zakaj se ne lotiš in zahtevaš menjave avtomobila, sploh po vsem sranju, ki ti ga sedaj delajo. :neodločn:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 13:19 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

mislim, da je Alfa julka vrhunski avto :056.gif:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 13:43 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: Domžale
Pe-Ro napisal/-a:
@pero
Če ti rečejo da ne vejo kdaj bo motor in da se jim je tle pojavla težava z dobavo motorja, ker ga kao ni v Torinu na zalogi sem jim sam lepo reku sestavte skupi da mam jest svoj avto ne pa tista nadomestna jajca. Pa ko bo motor kot sm slišu šele čez mesec pa pol tle lahko rečem samo hvala lepa takim pocarjem.
Sicer pa ko bo motor tukaj se bom pa jest zmišlevov kdaj bo men pasal avto peljat na menjavo ker mi ni problem na 3 mesce pogledat hladilno tekočino.
Tako da jim ga lahko zapeljem drugo leto malo pred iztekom garancije pa so lahko samo pridni in čakajo kdaj se bo stranka odločila.

Mislem da je to dost jasno, ker to kar se je men dogodel se drugje ne dogaja pa, da mi povrh tega rečejo ste pa čisto prvi s tako napako na tem tipu motorja in so kr presenečeni.

Lep pozdrav!

Kupi si bmwja...da nebos imel toliko problemov... oni tut motorjev nimajo kar na zalogi... si pa faca

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 14:12 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

@Frcko
@zraice
Povejta mi kje se dobimo na pijač pa se mal pogovorimo glede avtov pa bosta mogoče prijetno presenečena. Mam še enga fiata letnik 2008 pa ima tudi same probleme (6x na servisu pa jutri 17.3.2011 je ponovno naročen ima 47 000km). In Fiat bo vedno fiat; jajca od jajca slabi so sam še korejci.

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 14:24 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Ej, počasi, sej te ne prepričujem da ostani na Italijanu, če ti ne paše - kupi kar hočeš. Hotel sem le povedati, da se to lahko zgodi vsaki znamki. Kar se pa šlamparij tiče ti pa povem, da je tastovemu A4 odpadla zaščitna plastika motorja (k sreči nobenega zadela), taščin A6 ma pa toliko čričkov, da se počutim ko na obali, kadar se notri vozim. Oba letnika od 2006 naprej. To je pač samo primer.

Moj post je bil le temu namenjen, da te vprašam, zakaj za božjo voljo ne zahtevaš menjave. :028.gif: Res je, porabil boš gomilo živcev, še več časa, ampak za nov avto se splača. Meni je ratalo in od tistega stiloja naprej, ki ga je sral, sem imel še dva fiata, stilo in zdaj bravo. Oba super. Tale ta zadnji je pa sploh prste za obliznit. :039.gif:

Zdej pa, lahko ti vodiš igro, lahko pa sediš in čakaš, da se Baragova spomni. Kolikor jih poznam, se jim brez teženja ne bo nikamor mudilo. :015.gif:

LP!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 14:46 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Vidiš, moj bravo pa leti ko raketa, ni nekih problemov. Je pa brat imel
novega polota, letnik 2002 in so bile same težave z njim...

torej je pri vseh proizvajalcih tak tak.... :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 17:18 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Starost: 35
no vidte, jst razumem to. tudi sam sem imel od leta 1998 nemce, sedaj prvič kupiš skoraj nov avto-2 leti-fiat bravo in ni šanse da kupim spet italijana. Take malomarnosti pa res ne-govorim o izdelavi avtomobila. mogoče drugi ki še niste imeli druge znamke ugovarjate, vendar ko boste pri nemcu, ne boste kar tako šli stran. Jaz sem šel, in mi je zelo žal.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2011 22:11 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 42
Kraj: Preshgain
Kakorkoli gledamo, italijanske kočije nikakor ne zaostajajo za ostalimi. Če spremljate 24 ur leman-a, civilne avtomobile, ima sloviti Porsche več kot 80% usip. O ostalih pa ne bi. Italijani na polno šepajo pri servisiranju strank. O kakih vpoklicih napak se lahk osamo sanja. Še napake v garanciji ti zaračunajo.

To je to, kar druge dela boljše.

Npr., znanec je prešaltal zdaj na CX7. Za servis so ga kontaktirali. V stvari mu sploh ni treba ne časovno, ne po km skrbeti. Na servisu je bilo vse po pravilih. In naslednji dan po servisu so ga kontaktirali, kako je z avtom, je vse vredu.

Italijane bi mogu samo :hmm: :079.gif:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Mar 2011 10:32 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

@Damijan
Lepo povedano!

@mevden to pa drži kot pribito ko imaš nemca videš kje je ostalo če ne druzga saj pri končni izdelavi, ki pri italijanu vse neki striže.

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Mar 2011 16:54 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Evo končno se je neki premaknil na AT Ljubljana. Avto je sedaj gor in se dela narejen naj bi bil v petek. Motor, karter in glavo sem označu, da vidm da me slučajno ne bojo nategnil, da nebi kdo razdrl motor in zamenjal samo blok (potem bom pa hudo slabe volje-če pride do tega).

Lep pozdrav!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Mar 2011 23:38 
Odsoten
Bravo HGT

Kraj: Ljubljana
kar se tiče bmwja in zvezde...enkrat meu IN NIKOL VEČ!! imel se probleme še večje kot ti z tem usranim motorjem pa sta bila avtomobila u garanciji pa nič niso poštimal.en drek...pustu sm ga u prvi avtohiši in menju za nov avto!enkrat in nikol več!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 65 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: