domov
  • Fiat Klub
  • A2R
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Amortizer d.o.o.
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Techno racing
  • Orange Audio
  • Kovinoplastika Kavs
  • WithCar
  • Poliglob

Danes je 05 Dec 2019 17:21

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 219 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Težave novi Fiat bravo
OdgovorObjavljeno: 06 Jan 2009 22:47 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 31
Pozdravljeni. Sem nov na forumu in imam nekaj vprašanj oziroma kritik na novega brava. Avto ima le 5800km težave pa so sledeče: cviljenje jermena (preneha ko je avto topel) je že bil zamenjan pa je po 500km ponovno pričel z cviljenjem... piskanje zavor ob zaviranju, odlomljen košček plastike pri prtljažnih vratih ki se sedaj premetava znotraj in ropota ko se vrata zaprejo. Avto je na splošno zelo uredu, me pa zanima če se te napake pojavljajo še pri katerem bravu. LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Jan 2009 22:49 
Odsoten
SpArCo FrEaK
Uporabniški avatar

Starost: 30
Kraj: America :P
piskanje jermena...to vsem malo cvili zaradi mraza..ponavadi ga našpricajo z WD 40 pa ne cvili več sam nevem kok je to zdravo. kar se tiče zavor pa tud meni cviljo in ni nič narobe. glede plastike pa nevem kr nimam bravota ;D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Jan 2009 22:53 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Vem kako zapiska malo pri kakšnem starejšem avtomobilu ne pa da piska vse dokler se ne segreje pa še avto je nov... Zavore pa tudi nebi smele piskat :lookdown:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Jan 2009 23:02 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Starost: 37
Kraj: Tolmin
Zavore tudi na mojem T-Jetu piskajo. In to piskanje ni nic v primerjavi s piskanjem na zavorah, ki sem jih mel na prejsnjem avtu (Ferodo racing DS2500). Tko da mene niti ne moti. Vazno, da primejo dobro.

Lahko pa reces na servisu, naj ti podmazejo hrbtno stran ploscic (se dobi posebna "mast" za to), pa bo sigurno bolje.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Jan 2009 23:18 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 35
Kraj: Slovenska Bistrica
Cviljenje zavor je nekakšna hiba novih bravotov. Skoraj vsem cvilijo . Prej ko je avto imel manj kilometrov so kr pogosto cvilile pri počasni vožnji, ko sem se ustavo. Zdaj pa se je stanje umirilo in samo tiho predejo. :D

Edino kar lahko pričakuješ je rošenje zadnjih luči (hiba še iz časov stilotov...), ki pa ti jih zamenjajo pod garancijo - vsaj meni bodo levo.

Drugače pa morem potrkat. Mehansko in elektronsko vse brezhibno. Sodelavec ima novega audija a3 več na servisu, kot doma, a smešno še vedno se dela norca iz mene, ker vozim pokvarljivega fiata. :004.gif:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Jan 2009 01:07 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Hmm, pri nas mamo tamladega in tastarega bravota :) Z nobenim nobenega problema! Tamlad jih ma tud že 20.000 prevoženih, pa niso bremze nikol zacville, tud jermen ne. Če pa že cvili, pa tolk cajta težit, dokler ne poštimajo, zato pa so garancije!!! ;)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Jan 2009 10:46 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Kraj: Logatec
V prtljažnih vratih pa se ti premetava del čepa, ki se odlomi pri montaži okvirčka reg. tablic.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Jan 2009 14:45 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: Ljubljana
Jst k sreči nimam nevem kakšnih problemov. Včasih mal premze zacviljo, vendar šele takrat ko začnem premzat, kar se mi ne zdi neki posebnega.
Tud meni so se zarosile obe zadnje luči, tko da morem zdej pelet nazaj pa težit da jih zamenjajo. Drugih problemov pa ni.

Čisto nasprotje pa je brat dvojček 1.9 SPORT. Ta ima skor skos probleme. Trenutno ima na števcu 34.000km pa so bili že menjani diski, zglobi, zadnja luč, pa cel ABS sistem. Cviljenja še vedno niso odpravili, ko začne cvilt cvili ko hudič, to pa se dogaja ko voziš ravno ali zaviješ desno. Jst sem celo že mal sumil da je lahko ležaj. Zdej gre spet nazaj na servis, da pogledajo.

No tolk od mene.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Jan 2009 16:00 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Tudi bravo moje lepše polovice ni čist tipitopi. Bremze sicer ne cvilijo, zato pa blu and me ne dela. Potem če nadaljujem, kadar je notranjost ohlajena pod - se žmigavci kr ne prižgejo .oz ne obstanejo v položaju, da bi utripali in se par malih cvetk. Ampak ,da se razumemo je avtek drugače super. In mu ne zamerim tega preveč. Sm na servis se pa jaz namenim it kr s spiskom v roki. :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Jan 2009 17:21 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Ja smo se razumeli narobe. Bremze cvilijo ko zaviram in ne med vožnjo... Tud jaz avtu nič ne zamerim bom šel pa tud malo znoret samo zaradi jermena ki cvili ko je hladen...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Jan 2009 10:51 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Jaz imam popolnoma iste težave kot ti... cvili jermen ko je hladen, zavore so mi cvilile, pa so mi jih zamenjali in sedaj je boljše, "poka" zadaj v prtljažniku in rosijo se mi zadnje luči...avto pa ima prevoženih 5600 km... :073.gif:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Jan 2009 13:06 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 39
:neodločn: Očitno kakor trofiš. :028.gif:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Jan 2009 23:44 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Mja... Samo se sploh ne obremenjujem zato sem pa kupu nov avto in mam garancijo.... Dokler bo samo to bo uredu...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Jan 2009 23:50 
Odsoten
Bravo HGT

cviljenje zavor se pojavlja pri vse avtomobilih,oz odvisno od tipa ploščič.meni so cvilile ko sem jih menjal kr nekaj časa in so sedaj nehale!tastari majo pa xsaro piccasoja in je avto star 1 leto prevoženih ma nekaj čez 10.000 in tudi bremze cvilijo,poleg tega ima še cel kup napak!

lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Feb 2009 08:55 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

A je že šel kdo na servis zaradi ročke za smerokaze? Namreč tudi meni se pri zunanji temperaturi pod - noče zatakniti poleg tega pa tudi ugašanje smerokazov včasih dela, včasih je potrebno pa ročko na roke vrniti v nevtralni položaj.

Ali ima kdo originalni xenon? Se mi zdi, da bi lahko malce višje svetil pa tudi po tem, ko sem preštudiral cel eLearn ne vem kako bi nastavil.

Luči zaenkrat niso zarošene knock knock!

Aha, pa še ena cvetka. 1.9 Mjet 150, v 6. prestavi pri cca. 100km/h ko pospešiš se tresljaji motorja prenesejo na prestavno ročico, ki začne vibrirati in potem neka plastika po njo začne ropotati. Če ročico zadržim z roko potem ne ropota. Ima kdo podobnega črička v svojem bravu?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Feb 2009 15:16 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 33
Kraj: Zavrč
Alfaspider napisal/-a:
A je že šel kdo na servis zaradi ročke za smerokaze? Namreč tudi meni se pri zunanji temperaturi pod - noče zatakniti poleg tega pa tudi ugašanje smerokazov včasih dela, včasih je potrebno pa ročko na roke vrniti v nevtralni položaj.

Ali ima kdo originalni xenon? Se mi zdi, da bi lahko malce višje svetil pa tudi po tem, ko sem preštudiral cel eLearn ne vem kako bi nastavil.

Aha, pa še ena cvetka. 1.9 Mjet 150, v 6. prestavi pri cca. 100km/h ko pospešiš se tresljaji motorja prenesejo na prestavno ročico, ki začne vibrirati in potem neka plastika po njo začne ropotati. Če ročico zadržim z roko potem ne ropota. Ima kdo podobnega črička v svojem bravu?

imam nasvet, šaltaj v peto pa pol po gasu..normalno da začne pajtlat, če ga duši....tako kot vsak dizel pač...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Feb 2009 16:46 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Alfaspider napisal/-a:

tudi meni se zdi, da bi lahko (xenon) luči malo višje svetile ja...zna biti zelo moteče!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Feb 2009 17:06 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

@Salieri: če bi hotel večjo porabo bi obdržal GTVjko.

Sporočim kako bom rešil z xenonom. A ročka vam pa vsem normalno deluje, nekdo je omenjal popolnoma enake simptome, kot jih imam sam. Damn! Pa sem mislil, da je FLAR kaj izboljšal build quality odkar so mojo 33ko naredili, pa vidim, da ne ravno.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Feb 2009 21:03 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Ja ročko imam jaz v reklamaciji. Dobim komplet novo podvolansko ročico.
Žal pa sm v nedeljo spoznal, da bo Bravo malo na bolniški, ker se je malo bolj na trdo srečal z Golfom

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Feb 2009 09:28 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kje pa servisiraš?

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 219 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: