domov
  • Fiat Klub
  • A2R
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Amortizer d.o.o.
  • Techno racing
  • WithCar
  • Kovinoplastika Kavs
  • Orange Audio
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Poliglob

Danes je 11 Dec 2019 08:08

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 56 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: BMW 320d
OdgovorObjavljeno: 23 Sep 2015 21:16 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Starost: 40
Kraj: Ljubljana
Ena na hitro z novimi baloncki ;)...

Slika

lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2015 12:43 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Toti Cjele
Full mu sede :040.gif:

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 27 Sep 2015 22:56 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Hvala, meni osebno najboljse. Spomladi pa ga se prbijemo melnkost v tla ker je zdj spredaj nekoliko visok in bo bomba. Zdle pred zimo nima smisla ker b oitak sel nazaj na 16" baloncke.

lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Avg 2016 22:38 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Madona dolgo je ze tega kar sem bil nazadnje tukaj :). Vidim da ga skos dogaja se vedno. Ampka morm rect da ne glede na znamko avtomobila je na vseh forumih isti smorn ;).

No pa naj se tukaj malo osvezim svojo temo ceprav ne gre za fiat.

Danes je avto obrnil zanimivo cifro:
Slika

Pa se ena slikca samega avtomobila:
Slika

No je pa res BMW se pelje naravnost odlicno. Avto mi neverjetno sede in sportni sedezi so zame vrhunski. Imam ogromne tezave z krizem (hernija) in morm rect da se peljem 500km brez kakrnegakoli problema z pravo nastavitvijo.

Avto menja olje na 15-20kkm in to je to. Je pa res da sem kot veliko lastnikov BMW-ja tudi jaz moral menjati ketno pri 160kkm, ker je zacela ropotati. Sedaj avto spila ponovno kot mora.

No malo za rajc ce koga mika da nabavi BMW. Tudi menjava same ketne ni noben strasanski strosek. Malenkost vec kot en velik servis pri kaksni Cromi :).

lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 Avg 2016 09:57 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 32
Kraj: Trbowle
Ja navadni servis olja pri Cosmosu pa pride za komplet letnih gum pri Puntaklu...
330€ sta dala dva sodelavca za čist navadni mali redni servis...Saj so padli na glavo?! Potem ti pa avto spucajo( če želiš) in to še zaračunajo. Res bravo :)
Kolega, da tak denar pri Malgaju za veliki servis Passata 2009 2.0TDI...

Mene osebno omenjeni model BMW-ja ni prepričal, res pa je, da ga nisem veliko vozil, sem se pa ogromno vozil z njim na sovoznikovem sedežu.

Lega avta je dobra, sedeži so ok, če so te, ki jih imaš ti. Uni navadni so smešno brezvezni...Na ravni Fiat GP-ja...Sedi se povsem v podnu, razen če si dvigneš sedež, in je kar težje zlezt ven iz avta, zato me preseneča da ti je ok, čeprav maš hernijo.
Me pa 100% ravnodušnega pusti armatura, ki je precej dolgočasna. Pa še tisto neposrečeno oranžno ostvetljavo ima (isto kot navaden GP ;P )
Menjalnik pri ročnih pa je tudi blesav, čisto pretrd, in vsak najmanjši zobniček v menjalniku čutiš na njemu...

Sam sem bil prepričan, da so to boljši stroji in sem vedno tudi rahlo pogledoval k njim, predvsem zaradi zadnjega pogona, z željo po driftanju, ter solidni motorizaciji, (proklet fiat, in njegovi mlinčki)...sodil sem po stričevem e30 325Xi, ki ga je imel pred 15 leti in sem ga tu in tam malce peljal (takrat še brez izpita :D ), potem pa sem nažalost sedel v enega (e9×) in se z njim peljal...

Koliko letno narediš z njim?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 Avg 2016 23:59 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Tist ki vozi BMW-ja na Cosmos sraufat je al direktor al je pa na glavo padu. Za bemfla je kr neki mehanikov tko kot je Kavcic za fiata, ki ni ravno poceni ni pa predrag in zadevo naredi tako kot je treba. Tako da tudi bemfla ni tak problem posraufat, ce ze je kaj za posraufat. Ce je avto v garanciji je eno, ce ni potem nimas kaj iskati na pooblascencu. Kaksne knjizice in vs ta drek ne se hecat. Imam avto da ga vozim in ne razmiljam o tem kateri seronja me bo vprasal ce imam potrjeno bukvo.
Sam sem opazil da je to enako kot pri drugih znamkah. Zaenkrat je res da sem menjal ketno ampak to je poleg rednih servisov v skoraj dveh letih vse kar sem naredil. Na Cromi sem vsake 14 dni menjal en senzor - katastrofa, dokler nisem pomenjal vseh hehe.

Iz avta tezje zlezes ker se sedi zelo nizko ce imas spuscen zic ampka meni se sedenje nizko dopade in potrpim tisti izstop iz avta. Sedenje v tem sportnem zicu pa mi je naravnost uzitek.
Navadnih nisem vozil in me tudi ne zanima kaksni so ker jih ne bom imel.

Moj avto je avtomatik. Rocnega nisem vozil zato tezko recem. Rocni me tudi ne zanima tako da avtomatika dela BP in dela super.

Kilometrov delam premalo da bi rekel da se mi avto izplaca ampka mi je uzitek. Z veseljem se usedem vanj in z veseljem se peljem. Prostora je za moj druzinico tudi ravno prav. Bil dvakrat z njim na morju z majhnim otrokom brez problema. Vozicek, poganjalcek trije kufri, blazine in vso ostalo sranje. Na streho vrzem Thule-ja in mi v prtljazniku prostora se viska hodi ;).

Kar se tice armature, je mogoce ja malo pusta ampka je tako spartansko urejena. Barva me ne moti oz. mi je tako neupadljivo usec. So pa definitivno materiali na otip vsaj za razred boljsi kot v drugih avtih, ki sem jih vozil prej. Avto deluje narejen veliko bolj kompaktno od Crome in ko odpres predal imas dejansko obcutek da se odpre mehko in brez obcutka da ti bo ostal v roki. Ni cenene plastike in to mi je usec.

Sem pa zadnjic videl ta novega Tipo-ta in morm rect da sploh ni slab. Sicer limuzina, ki mi ni bila nikoli vsec ne glede na znamko ampka karavncek mora bit kar lustn in se ga sigurno ne bi branu ce bi kupoval nov avto.

Lp,J.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Avg 2016 09:21 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
Še vedno je pa samo trojka-majhen avto. Kok je prišla menjava verige in čigava je bila vgrajena?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Avg 2016 16:18 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Meni velikost zaenkrat zadostuje. Vedno je to nekako pogojeno z zivljenskimi obdobji in situacijami.
Ne vem zakaj bi vozil najvecjo mozno kravo pri enem otroku.

Ketna je bila 700-800 eur. Bile so zavore in zavorno olje menjane istocasno tako da je bil racun jurja in nekaj drobiza.
Katera ketna je bila vgrajena nimam pojma, ampka bi rekel da original oz. karkoli ze vgrajuje BMW. Lahko bi se tudi pozanimal ce je interes to vedet.

lp, J.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Avg 2016 18:52 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Ne vem kje si ti delal velik servis na Cromi ampak 700€ nikakor ni samo malenkost več kot velik servis pri cromi...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Avg 2016 20:01 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Pa dobr mislim da me je takrat pri Kavcicu prisel velik servis okoli 500 eur za Cromo. To recem zdj od oka.
Ampak pustmo malenkosti. Hotu sem rect da menjava ketne ce jo menjas na 150-200kkm pac ni nek bav bav. Ce nimas denarja da naredis taksen servis potem itak bolje da nimas taksnega avta.

Zdj si pa nj vsak po svoje razlaga.

lp, J.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Avg 2016 21:55 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Ammmm...to ni servis to je izredna napaka proizvajalca ki če je le možno tega ne prizna. Glede vzdrževanja pa vsi vemo da 80% vozil ni vzdrževanih kot bi mogli bit.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Avg 2016 23:27 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 31
Kraj: Vipava
Moj sosed ma istega samo druga barva so mu menjali ketno tam kejr je kupu zastojn, ker je bla neka napaka proizvajalca tko kot je omenil Čare.

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 14 Avg 2016 06:41 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 46
Kraj: Vodice
T5t napisal/-a:
Moj sosed ma istega samo druga barva so mu menjali ketno tam kejr je kupu zastojn, ker je bla neka napaka proizvajalca tko kot je omenil Čare.

Že že, ampak mora bit avto vseskozi servisiran na uradnem servisu.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 Avg 2016 15:11 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

O tem debatirat nima smisla. Avto je taksen kot je. Ce ga zelis se pac moras z tem sprijaznit "and that's it".
Drugace pac taksnega avta ne kupuj. Nekomu se to zdi butasto drugemu pac ne. Jaz o tem nisem prisel sem debatirat ampka sem samo predstavil svoj avto.

Lahko pa povem da sem v Cromo zmetal vec dnarja v pol leta kot v BMW-ja z menjavo ketne vred v dveh.

lp, J.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 Avg 2016 15:28 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

O tem tud nima smisla debatirat. Si pač fasal slabo Cromo

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 Avg 2016 20:11 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Ja ocitno, kaj cmo.

No kakorkoli ze. Zelim sebi in vsem tukaj, da jim jekleni konjicki sluzijo cim bolje in cim manj tezav, pa karkoli ze kdorkoli vozi :083.gif:

lp,J.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 56 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: