domov
  • Fiat Klub
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Orange Audio
  • Poliglob
  • Kovinoplastika Kavs
  • Techno racing
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • WithCar
  • Amortizer d.o.o.
  • A2R

Danes je 13 Nov 2019 14:22

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Feb 2008 23:37 
Odsoten
sedicivalvole driver
Uporabniški avatar

Starost: 30
Kraj: laško
jaz dokler nism zamenjal termostata sem ga mel skos pod zauhom...ker nisi mogu normalno spelat je tok cukal da te je metal po avtu...tud ko si se pelu u 4 60 na uro pa ko si dal gas je cuku ko zmešan...pa nonstop je bil pod zauhom...pil je ko wap delal užigal mrzel in topel normalno.segrel se pa ni na več kokr 65 stopinj.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Feb 2008 19:41 
Odsoten
stara sablja
stara sablja

Starost: 33
Kraj: Postojna
Robby napisal/-a:
modul vžiga? kak se temu reče bol neuradno? cinšpula? una ko je povezana z razdelilno kapo al kaj to misliš? sam nevem zakaj bi pa pol kadil ko zalaufa?
sam fleksarco pa razžagat!grrr

To je tista elektronika pri razdelilni kapi, ki ima isto nalogo kot včasih platine. Ko ti noče vžgat, jo polij z vodo, da jo ohladiš. Če potem vžge, potem si našel problem. Najbolje da pustiš avto prižgan na mestu, pod prostim tekom, da se vse pod pokrovom temeljito segreje, potem pa ga vgasneš za recimo 2 minuti in probaš vžgat. Če ne vžge polij z vodo in poskusi še enkrat.

Moja teorija zakaj kadi: Ko verglaš vročega verjetno ne daje iskre, zato ti motor zalije. Ko se modul ohladi čez nekaj cajta vžge, a zaradi presežka bencina v izpuhu in motorju nekaj časa kadi.

Ah zaradi ene take malenkosti pa ja ne boš avta fleksal. Spotoma zamenjaj še vakumski regulator vžiga, če je zanič in avto bo delal kot nov (če ni še kaj drugega narobe :029.gif: )

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Feb 2008 22:44 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 43
Kraj: JESENICE
hm...čudn vem k sm jest tud enkrat prezauhou unota od frenda (sicer je mu ročni zauh) je crknu pol sm morou počakat nekj časa da se je polegu pol pa normaln užgau..to so še jugoti pa stoenke mele tud učas tko...možn da zarad ročnga zauga

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Feb 2008 16:35 
Odsoten
stara sablja
stara sablja

Starost: 33
Kraj: Postojna
Če ga prezauhaš, zapreš zauh, porineš gas do kraja in verglaš cca 3 sekunde in avto vžge, potem ga brez zauha par sekund držiš le na gasu, da se motor spuca, potem pa zauh naštimaš nazaj. Ni treba nič čakat.

Isto sem prakticiral že nekajkrat na IE verziji, tam le gas porineš do kraja in verglaš. Nekaj me zeza, da mrzlega rado zalije, a se nisem še ukvarjal z iskanjem napake, ker trenutno nimam časa.

Lp

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: