domov
  • Fiat Klub
  • Amortizer d.o.o.
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Kovinoplastika Kavs
  • Poliglob
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • WithCar
  • Orange Audio
  • A2R
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Techno racing

Danes je 23 Nov 2019 03:41

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Multipla in problemi s podvozjem
OdgovorObjavljeno: 09 Sep 2016 13:01 
Odsoten
vozi cegu

Imam Multiplo letnik 2007 in prevozenih dobrih 200.000km. Realnih. Problem imam, da mi vsake tri mesece nekaj gre na podvozju (roke, koncniki, stangice stabilizatorja...) in mi pije zivce, ker razen neposredno po servisu avto venomer ropota po nasih cestah.

Ali je original roba kaj boljsa od ponaredkov? Ima daljso zivljensko dobo? Enkrat sem imel vsega dosti in zamenjal vse skupaj preventivno pri kavcicu, placal +500eur in se vozil kot gospod tocno pol leta, potem pa znova...

Je v okolici kamnika do kranja kaksen zaupanja vreden serviser, da mi avto pogleda in svetuje? Kavcicu mi ga je ze nerodno voziti pa se precej dalec je.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Multipla in problemi s podvozjem
OdgovorObjavljeno: 10 Sep 2016 08:08 
Odsoten
stara sablja
stara sablja

Starost: 32
Kraj: Obala (med letom Lj)
? pa kaj ti zmeri ene in iste stvari odpovejo? Če ne se motim ima multipla še vedno enako podvozje kot brava/marea... jaz moram sedaj pri 270 000 prvič menjat en volanski končnik vse ostalo še tovarniško. (res da ne zgleda več v dobrem stanju)
Tudi meni škripa že malo tu pa tam čez kakšno luknjo, ampak če ti na tehničnem ne rečjo da ima pretirane zračnosti ni nujno menjavat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Nov 2016 11:25 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: Savinska
Hm, jaz menjujem roke nekje na 4-5 let. Sam gumic se ne splača menjati, ker daš zraven par € pa dobiš celo roko. Kopujem pa Vergalantovo robo.

Je pa res, da avto čuvam. Po makedamu počasi, luknje obvozim, na ležečega počasi, ne vozim po uničen asfaltnih kolesnicah, ampak skoraj po sredinski črti.

Najbolj pri meni trpi zadnji most, ker ogromnokrat vozim kolesa na kljuki, pa truga na kljuki nima lih predpisanih 25kg ko gremo na morje itd.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Dec 2016 22:46 
Odsoten
stara sablja
stara sablja

Starost: 32
Kraj: Obala (med letom Lj)
Zadnje čase sem bolj poredko na forumu, malo čudno da ti grejo tako roke, jaz sem na bravi tudi že počil zadnjo vzmet, avto čuvam ampak ne šparam.
Poskusi mogoče z drugimi gumicami, pred časom so se dobile ne vem kje poliuretanske, ki so baje trše in zdržijo dlje časa.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: