domov
  • Fiat Klub
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Amortizer d.o.o.
  • Poliglob
  • A2R
  • Techno racing
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Kovinoplastika Kavs
  • Orange Audio
  • WithCar
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika

Danes je 16 Okt 2019 09:55

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Daljinsko centralno ne dela [Multipla 2005]
OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2013 01:18 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 46
Kraj: Ljubljana
Enkrat lani mi je daljinec (original na ključu) parkrat odpovedal poslušnost pa sem pač odklenil na roke in čez pol ure je spet delalo. To se je zgodilo mogoče 2X ali 3X v pol leta potem je pa enostavno crknilo ;) Čez poletje sem nekako shajal z odklepanjem na roke, pred dežjem in snegom sem se pa vseeno odločil to probat porihtat. Grem na Fiat (Avto Triglav) kjer predvidevajo, da se je "izbrisal" ključ in naj prinesem kodno kartico pa bojo v 10 minutah porihtal. Hvala bogu sem potem premetal vse dokumente in ugotovil da pri avtu "iz druge roke" te kartice nimam :neodloèn: Mi jo pa lahko naročijo od Fiata in po tednu dni in plačilu 50€ dobim tudi to. Mi priklopijo avto na računalnik (examiner) in zanimivo, da računalnik daljinca zazna (pritisnjen gumb), odklepanje ali zaklepanje pa ne dela? Se pravi imam delujoči daljinec, avto ga zaznava, noče pa daljinsko odklepati ali zaklepati. Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe ali bi bilo bolje, če bi že v začetku poiskal enega popoldanca in bi mi za 100-150€ (predvidevam) zmontiral v avto alarm s centralnim zaklepanjem pa bi dve muhi na en mah rešil? Naj še omenim da sem probal recimo se zakleniti v avtu (na roke) in če je ključ v kontaktu (sklenjen kontakt) mi pritisk na daljincu avto odklene (zaklene pa ne). Po moji logiki se zadeva ustavi nekje pri elektroniki. Hudič je samo najti električarja ki bi to našel, pa da ni "zlatar" s cenami. Kakršen koli predlog ali ideja kdo bi to lahko pogledal v bližini Ljubljane je dobrodošla :019.gif:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: