domov
  • Fiat Klub
  • Kovinoplastika Kavs
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • A2R
  • WithCar
  • Amortizer d.o.o.
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Techno racing
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Poliglob
  • Orange Audio

Danes je 20 Jan 2022 23:01

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Blueme se igra trmastega
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2009 18:55 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 37
Kraj: Slovenska Bistrica
Ok, mam par vprašanj, ki jih še nisem uspel sam razvozlat. Na usb ključu mam mp3je, ki pa mi jih je predvajalnik naključno izbiral, zato sem nekaj iskal, kje bi se dalo lepo po vrstnem redu zadevo predvajat. No, nekak sem končal tam, da mi eno pesem na repeat skoz laufa in morem ročno na volanu prestavit, če želim naslednjo. ;D

Mi lahko kdo zadevo razloži, kak prit do zaporednega predvajanja in seveda, kak prekinit repeat. :029.gif:

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Blueme se igra trmastega
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2009 21:58 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

BendeR napisal/-a:
Ok, mam par vprašanj, ki jih še nisem uspel sam razvozlat. Na usb ključu mam mp3je, ki pa mi jih je predvajalnik naključno izbiral, zato sem nekaj iskal, kje bi se dalo lepo po vrstnem redu zadevo predvajat. No, nekak sem končal tam, da mi eno pesem na repeat skoz laufa in morem ročno na volanu prestavit, če želim naslednjo. ;D

Mi lahko kdo zadevo razloži, kak prit do zaporednega predvajanja in seveda, kak prekinit repeat. :029.gif:

če si po nastavitvah media playerja že vse prebrskal pa nič našel je možno da se je media player mal zaciklal. Probaj vzet en drug usb ključek, lahko tut prazen, pa ga vtakni v avto potem pa spet svoj prejšnji ključek z glabo pa probaj če bo kaj boljš. Včasih se izgleda nekaj zgodi s tistim fajlom ki ga blue&me media player zgradi v avtomobilovem spominu in ko zamenjaš ključ in potem vrneš prejšnjega se ta fajl na novo zgradi in potem do nadaljnega dela :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Mar 2009 22:07 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

ali pa lažja pot daj mu glasovni ukaz "shuffel of" :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Mar 2009 20:19 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Bom jutri probal z glasovnim ukazom.

btw, kje točno so nastavitve media playerja? S playerjem se nikoli nisem nekam ubadal (muziko sem že poslušak, ampak nastavitev nisem diral), tak da .... ;>

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Apr 2009 08:11 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Krško
Do nastavitev prideš preko komand na volanu.

1x pritisneš menu, potem pa z pščicami premikaš do MEDIA PLAYER nastavitev. Tam lahko potem izbereš kaj naj ti predvaja.

Mene pa zanima, če se vsem ob vžigu avtomobila samodejno preklopi na USB ključek (mp3). Meni je to malce moteče in bi želel, da bi se najprej vklopil radio.

Je to možno izklopiti oz spremeniti?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Apr 2009 19:01 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Em, lol. Sem mislo, da je še kak drug meni. Tega poznam. :)))

Zadevo sem rešo. V settings je pol še en predel za media player (loop izkloplen in zadeva špila). :D

Mam pa en manjši problem z ecodriveom. USB ključ puščam v reži in mi vedno na novo updejta oz inštalira eco drive. ;D To se dogaja od takrat, ko sem na novo winse inštaliral doma in pač ecodrive na novo inštaliral na pc. Če sem hoto do starih podatkov sem prvo mogo "pripravit" usb ključ. :P

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Apr 2009 19:31 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Iz USB ključa izbriši eno instal datoteko. Pa bo problem rešen. Men je enako delalo.

Kako je pa pri tebi z predvajanjem glasbe iz ključa? Ti gre ob vžigu avtomobila takoj na glasbo iz ključa ali se ti prižge radio?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Apr 2009 20:06 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Hm, izbrisal install, zdaj pa mi vedno ko avto štartam javi config error. ;D

Vedno ob zagonu začne usb ključ, če je not. :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Apr 2009 20:09 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Čudno.
Men je zadeva lepo delala po tem ko sem zbrisal tisto datoteko. Predlagam ti, da še 1x narediš eco drive ključek, ga naložiš na avto in potem, če bo potrebno zbrišeš tisto datoteko.

Pred izdelavo eco drive ključka pa usb disk formatiraj, da ni slučajno še kje kaka datoteka.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Apr 2009 20:28 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Zdaj sem enostavno probal drug ključ in na novo naložo eco drive. Po dveh poskusih dela. :))

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Jan 2022 21:57 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Ena tumasta štajerka z fičkotom bi želela poslušati glasbo iz USB - nikakor da mi zazna ključek (poskusila s 3 različnimi), meni me jaha...skratka popolna zmešnjava ter moj velik obup :028.gif:
Prostoročno telefoniranje dela ok, glasba pa ....misija nemogoče :( ....ali sem res popoln bedak, ali pa res kaj ne dela?
Prvič sem se sedaj odločila tole poskusit odkar imam avto, pa sem razočarana. Zdaj samo nad kom naj bom razočarana- naj bom nad sabo ali avtom?
Če kdo ve - prosim tako po domače tumastemu človeku razložit kaj naredit? In neke nadgradnje mi ne omenjat ker to je šele lahko podvig :029.gif: , če že en navaden ključek ne uspem zagnati :047.gif:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 Jan 2022 16:57 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Kraj: Višnja Gora
Probaj resetirati Blue&Me. Narediš tako da izvlečeš pravo varovalko za kako minuto.
Po tem boš verjetno morala še enkrat pairati telefon.
Katera varovalka je na tvojem avtu ne vem.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: