domov
  • Fiat Klub
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Amortizer d.o.o.
  • Techno racing
  • Poliglob
  • A2R
  • WithCar
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Orange Audio
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Kovinoplastika Kavs

Danes je 24 Jun 2019 23:56

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 299 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Katerega Fiata naj kupim?
OdgovorObjavljeno: 22 Okt 2007 11:50 
Odsoten
Dr. Vujoševiæ
Dr. Vujoševiæ
Uporabniški avatar

Starost: 30
Veliko sem premišljeval in mogoče si bom drugo leto kupil novega fiata. Odločam se predvsem med fiat bravo letnik 2000 ali 2001 in pa fiat punto 2002/03. Zanima me kateri avto mi bolj priporočate. Naj ostanem na bravu, ali naj grem na punta, sprjemliva cena bi bila 4000€ +/- 300€, opreme pa čim več :) . Torej svetujte mi malo kateri avto je boljši, boljši za vzdrževanje, zanima pa me tudi če je fiat punto samo 1.2 mašina, ali ne obstaja neka športna izvedba, ker imam rad da avto vsaj malo skoči, če je treba. :D

še to če bi bil kdo zainteresiran za nakup mojega brava, lahko dobi kaj več inf. na PM ali mail: grobar04@gmail.com

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 Okt 2007 23:29 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 33
Kraj: Brezovica
če hočš močnga puntota pol kup HGT-ja

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2007 12:13 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Starost: 37
Kraj: Hrastnik
Tut sporting je ok,1.216v dobr potegne,pa poraba je zmirna.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2007 12:18 
Odsoten
Administrator
Administrator
Uporabniški avatar

Kraj: Okolica Lj.
pa tut dizlčki so m-jet :D

Styling complete 60% - Update 1.7.2012
Slika

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2007 21:19 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

Starost: 52
Kraj: ljubljana
če bi bil jaz na tvojem mestu bi kupil zelo ohranjen bravo 100 16V, ker je bravo v višjem razredu kot punto, dobiš več avtomobila za denar

lp Marko

TEL.: 01/427 25 68 - FAKS: 01/427 25 68 - GSM: 041/732 530 - E-POŠTA: servis.kavcic@gmail.com

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2007 21:57 
Odsoten
taxi driver

Starost: 37
Samo ali ima smisel kupovati enak avto, le da je leto novejši. Ti imaš že tako novejšo verzijo, tko da če že želiš nekaj let novejši avto, bi Jaz na tvojem mestu res pogledal za kakega punta po možnosti jdt ali m-jeta, da boš videl kaj je poceni vožnja hehe.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2007 22:11 
Odsoten
Dr. Vujoševiæ
Dr. Vujoševiæ
Uporabniški avatar

po moje se splača, sploh če hočiš avto potem malo dlje obdržat, sicer tako ali tako še ni dorečeno če ga bom sploh zamenjal, ampak v primeru če ga bom, sem se odločil da ostanem pri bravu, ker sem se kar navezal nanj, pa še boljša polovice je rekla tako :D drugače povedano, da mi več udobja in po mojem okusu je lepši kot punto, čeprav je tudi punto všečen avto...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2007 22:30 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
samo res glede na to da imaš bravota že in da se zanimaš za bencinarja očitno ti priporočam da ostaneš kar na svojem kjer vsaj veš kaj imaš(edino če ti kaj serje) kot pa da kupiš spet en 5-6 let star avto kjer niti ne veš kdo ga je vozil ,kako in nasploh kaj vse je potrebno menjati/rihtati da bo avto tak kot želiš oz. izpraven

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Okt 2007 09:27 
Odsoten
Dr. Vujoševiæ
Dr. Vujoševiæ
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
samo res glede na to da imaš bravota že in da se zanimaš za bencinarja očitno ti priporočam da ostaneš kar na svojem kjer vsaj veš kaj imaš(edino če ti kaj serje) kot pa da kupiš spet en 5-6 let star avto kjer niti ne veš kdo ga je vozil ,kako in nasploh kaj vse je potrebno menjati/rihtati da bo avto tak kot želiš oz. izpraven

zaenkrat mi nič ne serje, sem pa tko reku da bom vidu, mam zdej celo zimo čas za premišlevanje, pa bomo vidl :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Okt 2007 10:18 
no mogoče se pa midva kj zmenva :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Okt 2007 10:20 
Odsoten
Dr. Vujoševiæ
Dr. Vujoševiæ
Uporabniški avatar

pinny napisal/-a:
no mogoče se pa midva kj zmenva :D

sej na to računam :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Nov 2007 00:03 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Kraj: Maribor
Pozdravljeni!

Novi sem tukaj in ker sem novi potrebujem nekaj kar nas bo družilo, torej potrebujem to kar imate vi, potrebujem avtomobil.

Trenutno sem v fazi iskanja, odločanja in preizkušanja, namen nakupa pa imam nekje naslednje leto, okrog meseca februarja.

Moja želja je Fiat BRAVO ali BRAVA, oba avtomobila sta mi zelo všeč, veliko ponujata in kar precej sem prebral o njima in sta me preprosto prevzela oz navdušila, da si enega izmed njiju želim za svoj PRVI avto.

Želel bi si, 1.2 16v ali pa 1.6 mašino, nikakor pa ne 1.4, ki je tako na slabem glasu. Od opreme si želim KLIMO, servo volan, za vse ostalo bi pa dal prste pred oči in bi spregledal, seveda, želim si ohranjen avto, po možnosti nekaramboliran in lepo vzdrževan.

Ker sem trenutno v fazi pripravljanja denarnih vložkov, se zato odločam za nakup šele čez približno 2 meseca, zanj bom pa takrat pripravljen odšteti nekje do 2000€ mogoče kaki € gor ali še bolje dol.

Torej, povedal sem moje želje, sedaj me pa zanima, ali bo v naslednjem letu, v času okrog februarja, kdo prodajal svoj avto, ki bi odgovarjal mojim željem?

Upam, da mi boste znali pomagati in poiskati moj prvi avto, ki me je tako navdušil, ... upam, da bo pri navdušenju tudi ostalo!

LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Nov 2007 12:10 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Brezovica
za tak denar najaži dobiš dobrega bravota tako kot sm jst. kupš enga k ni biv vzrževan in je zlo zanemarjen... pogledaš da je mašina ša pleh ok in pol popravš kar je narobe pa nardiš servis če je treba (svečke, olje, filtri, itd...) in te bo bravo pršov okol 2000-2500€. kar je okol 1500€ je ponavad neki narobe z avtom.... mislm ornk narobe... tko da če naletiš na enga k ti direkt reče lej to pa to ne dela pa pogledaš kok stane pa je... tko je ponavad najcenej avto kupt.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Nov 2007 12:27 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Hm, predlog je kar zanimiv, ampak finta je v tem, da nisem človek, ki bi se spoznal na avtomobile na način da bi jih znal servisirat, znal popravljat in delati zadeve na njih SAM. Tako, da bom bolj težko ubral takšen način kot si ga ti omenil,...servis bi se še dalo naredit pri kakem serviserju, če le-ta ni bil narejen, kaj druga popravit na avomobilu pa izboljšat njegov izgled, pa bi bila zadeva že malo bolj komplicirana zame.

Kolk denarja bi pa bilo recimo tako realno potrebnega, da bi se dalo dobit vredu avtomobil, takšen kot sem ga zgoraj opisal in izrazil željo,...a je teh 2000€ res tako premalo,...ker kolk sem gledal kaj cene, se gibljejo tam nekje od 1500€ pa tja do 2500€ tisti tadražji, no v mislih imam neporihtane avtomobile, ki so takšni kot so po "defaultu" in nič spreminjani, dodelani in na tak nač dražji.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Nov 2007 13:02 
Odsoten
Dr. Vujoševiæ
Dr. Vujoševiæ
Uporabniški avatar

moje mnenje je vseeno tako, da je bolje dat kak € na začetku več, če je avto uredu, kot pa potem zapravljat na servisih, ker če kupš rabljen avto ga je vedno dobr najprej na servis pelat pa tud tku al pa drugač hitr pride kaka malenkost za zamenat, popravt in če ti že kupš takšen avto, ja pol morš kr dost v njega vložit - pa še ko je na servisu, ga ne morš uporabljat, kupš ga pa verjetn zato, da bi se z njim vozu...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Nov 2007 13:11 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Meni se tud zdi, da če je avto že v osnovi nevzdrževan, pa tud če ti lastnik pove kaj je narobe, ti bo naštel malenkosti, tiste velike zadeve, ki pa ga zabavajo pa močno dvomim da bo omenil, ampak jih bo zamolčal, tako da se bodo slej ali prej, zraven potrebnih popravil, pojavila še tista nepotrebna in bi znali biti stroški še veliko večji, kot pa so načrtovani. Pa tud lepše je pogledat, ko se pelješ domov z novim avtom in je lep in sčiščen, kot pa ko se pelješ domov v enem kupu umazanije in pokvarjenosti in moreš šele nato vse skupaj obdelovat,...no pač, tak se meni zdi! :neodločn:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Nov 2007 14:17 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Kraj: Brežice - Globoko
Jest ko sem mojo bravo prodajo sem napisal in povedal vse kar se je dogajalo z avtomobilom, kje je poškodovan in rihtan, kaj je bilo na motorju rihtano, čisto vse kako in kaj, tko da un ko je od mene avto kupu je točno vedu kaj je kupu(res ja de ja bila cena toliko nižja). Povedal sem mu tudi, česa je avto navajen, kako je treba delat z njem, itd....Verjetno nisem samo jest na tem planetu tak, ki pove v čemu se gre pri avtomobilu, verjetno obstaja še kdo. ampak, je res, da obstaja veliko ljudi, ki bi se radi avta samo znebili, zato se ti bodo vse zlagali da ti ga bodo le prodali. Zato je samo kupovanje avtomobila en sam hudič!
lp
mitja

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Nov 2007 14:48 
Odsoten
Dr. Vujoševiæ
Dr. Vujoševiæ
Uporabniški avatar

ja, sam takih kot si ti ni velik, da bi vse povedal kar je z avtom, je pa tud to, da ne morš kr zaupat enem ku ga prvič vidiš in pol tud neveš, če ti je res use povedu

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 25 Nov 2007 19:21 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Tega gledam ... bi ga malo pokomentirali,...meni se zdi dokaj vredu, sam cena malo previsoka (kolk bi ga vi realno cenovno ocenili, glede na vse ponujeno),...pa vam?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1715496

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 25 Nov 2007 19:41 
Odsoten
s(t)ilak
s(t)ilak
Uporabniški avatar

http://www.dat.de/fzgwerte/index.php?js ... 85328C722A
Tukaj lahko pogledaš koliko je vreden po eurotaxu

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 299 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: