domov
  • Fiat Klub
  • A2R
  • Amortizer d.o.o.
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Poliglob
  • Orange Audio
  • WithCar
  • Kovinoplastika Kavs
  • Techno racing
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja

Danes je 18 Nov 2019 03:06

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 11:07 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: bilo kuda, kiki svuda
ma to je normalno da pride čas ko imaš z avtom veliko stroškov (pa da je še na tako dobrem glasu glede poceni vzdrževanja). Pač moraš potrpet in stisnit pa je potem vredu. Če si mislil da bo pet let mir, potem si se zmotil, ker si kupil rabljen avto.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 11:56 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
no in kje je tuki pravica za 2 leti star avto je 10 jurjev tuljava a za enga 13 let starga tipota 1.6 i.e. je original okol 40 jurjev FACET pa 19 kar je še zmeri drago

p.s. če jo kdo rab jo mam na zalogi ugodno drgač pa paše tud od alfe 155 al pa od bravota 1.4 pa še od kakšnga gre tud gor

No dragi čare da neboš slučajno za kej prikrajšan!, naj ti povem da bo bilo treba zamenjat use tuljave, kajti ko ena gre grejo rade potem še ena za drugo...no tko da ko ti eno zamenjaš, moram jaz 4, in pride nakoncu cena ista.

skratka danes zamenjana še druga tuljava...lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 16:31 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 37
Kraj: LP
no da te mal potolažim...jz bom mogu neki v menjalniku menat pa rihtat tak da me bo pršlo vse skupi okol 50 jurjev....

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 16:36 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

rados napisal/-a:
no da te mal potolažim...jz bom mogu neki v menjalniku menat pa rihtat tak da me bo pršlo vse skupi okol 50 jurjev....

nič me ne potolaži, ker nikomur ne privoščim da se mu kej tazga dogaja...tko da sožalje.. :(

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 20:27 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
Bor napisal/-a:
Sej nisi sam ti revež. A ti naštejem moje stroške v zadnji 2 mescih. Menjava haldilnika klime + plin, menjava akumulatorja, štarterja, komplet bremz, in ko sem že mislu, da mam avto porihtan za na nizozemsko mi je pa včeri kar naenkrat ( sploh ni bilo pričakovano) odlomil avspuh. In kaj mi je preostalo kot da zamenjam oba lonca. Tk zdej pa grem pa nardim tistih 3k km pol pa lohk spet kej crkne :)

Aja res pa je da pa prej 8 let ni blo nič narobe pol se je pa zdej vse usulo :(
da ne bom jest začel računat!!
P.S. denis golf 4 1.4 SDI ne obstaja

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 21:44 
Odsoten
Klusa

Starost: 35
Kraj: Konjice
@fiat.kavcic, koliko je cena za puntota 1.6 letnik 96. (tuljava) ker men se dogaja enako, sploh kadar se avto zagreje! takrate ne gre nikamor in enako dela kot denisu!!!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 21:48 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

CrazY napisal/-a:
@fiat.kavcic, koliko je cena za puntota 1.6 letnik 96. (tuljava) ker men se dogaja enako, sploh kadar se avto zagreje! takrate ne gre nikamor in enako dela kot denisu!!!
sej je ista kot od tipota kakor jest vem al ma tako kot opel

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 22:30 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
Bor napisal/-a:
Sej nisi sam ti revež. A ti naštejem moje stroške v zadnji 2 mescih. Menjava haldilnika klime + plin, menjava akumulatorja, štarterja, komplet bremz, in ko sem že mislu, da mam avto porihtan za na nizozemsko mi je pa včeri kar naenkrat ( sploh ni bilo pričakovano) odlomil avspuh. In kaj mi je preostalo kot da zamenjam oba lonca. Tk zdej pa grem pa nardim tistih 3k km pol pa lohk spet kej crkne :)

Aja res pa je da pa prej 8 let ni blo nič narobe pol se je pa zdej vse usulo :(
da ne bom jest začel računat!!
P.S. denis golf 4 1.4 SDI ne obstaja

Ti kar računaj za svojega, ne govori pa da so poceni deli in da boš kupu razbitga stilota in se pol hvalu s tem...
P.S: 1.4 bencinar...zmotil sem se

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 23:21 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 37
Kraj: LP
CrazY napisal/-a:

potem pa najbrž ni tuljava ampak kabli za te tuljave oz za vžig...cena...nad 15 z delom ne sme bit...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jun 2006 12:51 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: bilo kuda, kiki svuda
rados napisal/-a:
CrazY napisal/-a:

potem pa najbrž ni tuljava ampak kabli za te tuljave oz za vžig...cena...nad 15 z delom ne sme bit...

Vžigalni kabli so bili pri meni za bravota pri Kavčiču 11k skupaj z delom.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jun 2006 14:41 
Odsoten
Klusa

rados napisal/-a:
CrazY napisal/-a:

mislite, da bi bili kabli? mKer dokler je hladno okol kablov abvto gre ko metek, ko pase segreje, je pa krizaaa!! oz ko je enkrat HOT pod pokrovom motorja. Drugač ventilator pa to mi dela normalno, sam ni obratov, mori mašino!! smrk smrk :(

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jun 2006 15:13 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Ne ne druga tuljava je še šla,tkod aje bla večeraj zamenjana, zdaj leti ko šus!..upam da bo tako tudi ostalo.lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Jul 2006 21:33 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

Starost: 52
CrazY napisal/-a:

tuljava punto 1.6 90ks , elektronika je GM cena je 51.500 sit

lp Marko

TEL.: 01/427 25 68 - FAKS: 01/427 25 68 - GSM: 041/732 530 - E-POŠTA: servis.kavcic@gmail.com

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Jul 2006 21:38 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

stench napisal/-a:
rados napisal/-a:
CrazY napisal/-a:

ne mešat cen za kablje za vžig za vse tipe, ker so zelo različne cene celo za isti motor

punto 85 marelli elektronika 9.800sit in bravo 1.2 16v bosch elektronika 17.600 sit

lp Marko

TEL.: 01/427 25 68 - FAKS: 01/427 25 68 - GSM: 041/732 530 - E-POŠTA: servis.kavcic@gmail.com

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Jul 2006 21:48 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

fiat.kavcic napisal/-a:
stench napisal/-a:
rados napisal/-a:
[quote="CrazY"]@fiat.kavcic, koliko je cena za puntota 1.6 letnik 96. (tuljava) ker men se dogaja enako, sploh kadar se avto zagreje! takrate ne gre nikamor in enako dela kot denisu!!!

ne mešat cen za kablje za vžig za vse tipe, ker so zelo različne cene celo za isti motor

punto 85 marelli elektronika 9.800sit in bravo 1.2 16v bosch elektronika 17.600 sit

lp Marko[/quote]dej mare razlož mi zakaj so za tipota brez frtajlerja tok dragi kabli (vem da so neki z upori) bravo 1.4 ma pa isto vžigalno tuljavo ma pa navadne kable kje je tuki fora a bi tipo normalno lavfu na kable od bravota (1.4) pa še en punto ma isto tuljavo če se ne motim GT al pa 90-ka nism zihr pa mata tud navadne kable kukr jest vem

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Jul 2006 22:01 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
fiat.kavcic napisal/-a:
stench napisal/-a:
[quote="rados"][quote="CrazY"]@fiat.kavcic, koliko je cena za puntota 1.6 letnik 96. (tuljava) ker men se dogaja enako, sploh kadar se avto zagreje! takrate ne gre nikamor in enako dela kot denisu!!!

lp Marko[/quote]dej mare razlož mi zakaj so za tipota brez frtajlerja tok dragi kabli (vem da so neki z upori) bravo 1.4 ma pa isto vžigalno tuljavo ma pa navadne kable kje je tuki fora a bi tipo normalno lavfu na kable od bravota (1.4) pa še en punto ma isto tuljavo če se ne motim GT al pa 90-ka nism zihr pa mata tud navadne kable kukr jest vem[/quote]

nasplošno so kablji za boscheve sisteme precej dražji od marelli sistemov

oboje je od boscha

od bravota 1.4 kablji so precej dražji(vsaj original)

bravo 1.4 ima oblikovane tako , da ne gre nesnaga na svečke
v čem je druga razlika ne vem

punto en ali bravo ima podobno tuljavo, vendar je razlika v konektorju če se ne motim

lp Marko

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Jul 2006 09:40 
Odsoten
Klusa

fiat.kavcic napisal/-a:
CrazY napisal/-a:

tuljava punto 1.6 90ks , elektronika je GM cena je 51.500 sit

lp Marko

O ti mater ej! Zdej sem sam kable zamenjal, cena kablov je bila 8k. Zdej zaenkrat je vredu, tut ko se ornk segre
zdelda da so res samo kabli prebijali, ko so postali mehki! :DDD UPAM!!!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: