domov
  • Fiat Klub
  • Amortizer d.o.o.
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Poliglob
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • WithCar
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Orange Audio
  • Techno racing
  • A2R

Danes je 04 Jul 2020 13:31

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Menjava Radia Grande punto
OdgovorObjavljeno: 17 Jun 2015 16:38 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Toti Cjele
Pozdravljeni ker v GP menjujem avtoradio me zanima najprej slika 1 kaj bi bil takle kabel ki je bil speljan od avtoradia USB (odklopljen) in je šel v predal ter mi v njem visel za bv?

Slika

Slika 2 pa je na desni strano predala neka luknjica na kovinskem ohišju in prazno ali tukaj notri kaj pride možno da kaka osvetlitev predala ali kako stikalo ali kaj?

Slika

Slika 3 pa imam pod konzolo neki usb in desno bananca ženski del zakaj je to? J>E pa na usb lučka gorela celi čas mora pa bit nekaj z radiom povezan ker zdj ko sm dal ven radio ne gori več lahko da je eden od dve konektorčkov modri in rumeni na sliki 4:

Slika
Slika

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka: Re: Menjava Radia Grande punto
OdgovorObjavljeno: 17 Jun 2015 16:48 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Pa za 4 slikico me še zanima kdor je že menjaval radio, lahko za zvočnike konektor odrežem od napajalnega in ga uporabim za drugi radiu je shema priklopa zvočnikov enaka ali moram čisto po svoji nalotati na euro priključek?
KAko ste porihtali z štromom za radio in kontaktom ste vlekli svoj štrom ali ste uporabli obstoječega od koonektorja?

Hvala za odgovore lepo je da vprašam da ne bom za BV novo napeljavo vlekel od baterije če se lahko obstočječa ponuca :)

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 17 Jun 2015 16:55 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Še shema od original radia:

Slika
Slika

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 18 Jun 2015 10:10 
Odsoten
Administrator
Administrator
Uporabniški avatar

Starost: 26
Kraj: Travnik (Cerkno)
Kable imas vse, sam mal drgac so v konektorju. Jest sm kupil adapter za volanske komande in ni blo treba nic prevezovat. Ampak je kr drag.

Une konektorje je pa nekdo dodatno dal not. 1. men zgleda kot kabel za tablicni (galaxy tab 2 je imel enak priklop..glede na to da ni vseh kablov v konektorju, bi rekel da je nekdo ustimal polnenje..., un usb pa zna bit al polnilec al pa USB priklop za radio. Prej bi rekel da je nekdo pred tabo delal to za polnilec.. Verjetno imas tud aux vhod nekje skrit?
Skratka pr men tega ni bilo.. To je vse dodatno :)

Aja, una luknja.. Men se zdi da pri meni pride tam cez un mali zgornji predalcek in se sploh ne vidi...

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 18 Jun 2015 10:37 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

JA obvolanske pridejo okoli 90 eur full preveč mi je to, drugače pa tako al tako nikoli ne uporabljam komand na volanu mi prepočasi vse deluje predno tam dam na tišje že celo stoletje mine :D :D
Usb ni za radio čeprav koker vidim je to šlo na konektor od radia ampak ni delal usb da bi bral musko pa sem lahko dal star usb not ki jih bere pa brez mape musko, pa sem dal gor audio komade ali mp3 pa nič sploh zagnalo lahko samo še poskusim če ima to mogoče usb out da lahko polnim fon preko radia al podobno...

Aja za tisto luknjo v predalčku mi lahko slikaš pa pošlješ? Bi bil hvaležn da js pol najdem kje na netu tak predalček in zmontiram ker v tem avtu se je dogajala neka huda šlamparija kar se tiče okoli radia in predala in moram to pošlihtat ko me kr mrazi ko to gledam imam rad vse pošlihtano kot se reče v avtu :D

Na vrh
 Profil Facebook  

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: