domov
  • Fiat Klub
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Amortizer d.o.o.
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • WithCar
  • Kovinoplastika Kavs
  • A2R
  • Orange Audio
  • Poliglob
  • Techno racing
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika

Danes je 13 Nov 2019 22:03

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Bravo II, ko ne dela daljinsko odklepanje, avto ne vžge
OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2017 18:31 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Se oglašam ker imam en problem ....
Torej ko avta ne morem odkleniti na daljinca, mi avto ne vžge. Ko dam kontakt, se lučke sicer prižgejo, kazalci za 1mm potrokirajo, tam ko kaže zunanjo temperaturo, so pa samo črtice. Avto vergla, ampak ne vžge. Ko se mi je to prvič zgodilo, sem vmes velčkrat stisnil daljinca, odpiral in zapiral vrata, odklopil - na akumolatorju in nič. Čez nekaj časa se sicer zadeva zbudi in avto vžge. Volan fulj trd, se malo zapeljem naokoli po parkingu, avto nato ugasnem. Čez čas ga ponovno vžgem normalno in se peljem. Med potjo se prižgeta lučka za akumolator in lučka ključavnica, tista poleg akumolatorske. Pridem na parking, volan spet rata trd. Grem do urarja da mi menja baterijo daljinca, sem sklepal da je ta, če daljinec ni delal. Jo prvo pomeri pravi da bi mogla delat, pa jo vseeno zamenjam. Se peljem 7km do doma, pridem na parking lučki spet gorita in volan rata trd. Zatem se mi to zgodi čez nekaj dni, ampak potem lučki nista več goreli, volan pa je bil mehak. Z kolegom sva pomerila če altenator fila in to dela kot more. Pregledal sem tudi mase, tudi te so zgleda vredi. Šel sem tudi do avtoelektričarja, pa pravi da kar tko ne morema nič treba pol priklopit na čarunalnik, sm je reku da če je to zarad elektronike oz. čarunalnika, bo to delalo zmerom bolj pogosto.
Je imel kdo že podobne probleme? Avto je star 9 let in ima 156kkm.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Bravo II, ko ne dela daljinsko odklepanje, avto ne vžge
OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2017 19:00 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

To imaš verjetno neke težave z napajanjem ali slabimi stiki...

Mogoče kaj okoli body computerja, ki nadzira tako daljinsko odklepanje kot kodiranje vžiga motorja.
Lahko da ti je tudi kaka voda prišla tja pod armaturko, kjer je body computer, pa zajebava...

Uglavnem delo za avtoelektričarja.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: