domov
  • Fiat Klub
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Amortizer d.o.o.
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • A2R
  • Poliglob
  • Kovinoplastika Kavs
  • WithCar
  • Techno racing
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Orange Audio

Danes je 14 Okt 2019 03:31

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Problemčki-Prosim za mnenje!
OdgovorObjavljeno: 20 Okt 2006 16:23 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 42
Kraj: Ljubljana
Najprej vsem skupaj en lep pozdrav! Že nekaj časa pregledujem forum in moram reči našel sem ze en kup uporabnih nasvetov! Zdaj pa tudi jaz naletel na en problem! Sem lastnik Fiat Stila in ob prižganem motorju nad 1500 obratov mi rahlo, rahlo utripajo vsi trije displeji(števec, klima, radio), stropna lučka...Ko pa je avto v prostem teku pa je vse normalno! Ima kdo mogoče kaj izkušenj z tem? Kaj bi lahko bilo?

No in še nekaj me zanima: Displeji ob prižganem motorju svetijo z maksimalno močjo, ko pa prizgem luči se vse skupaj malo zatemni! Je to normalno??

Pa še to: Mogoče kdo ve kakšen je postopek resetiranja števca servisnih intervalov???

V naprej hvala za odgovore! Lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Okt 2006 16:35 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 37
Kraj: LP
za začetek dobrodošel na forumu.....

glede utripanja je najbrž nekaj z samo elektriko narobe...povprašaj kakega štromarja kaj bi to bilo...žal ti ne znam bolš pomagat...mogoče ker drug na forumu

displeyi se tut pri meni zatemnijo ko prižgem luči...tako da menim da je to čist normalno...tut pri parih drugih stilotih sm vidu to....

števec ti resetirajo na servisu...oz pri kakem lokalnem guruju....skratka avto priklopjo na T.I. diagnostično vtičnico....pol pa pač nek nardijo tam...kaj točno ne vem...skratka resetirajo ti ga preko računalnika...zakaj pa to rabiš?te moti tist napis ko prižgeš avto da je treba na servis??sj vem...sj mene tudi..

mimogrede...povej kej več o svojem vozilcu...letnik...model...kilometri...motor..barva...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Okt 2006 16:39 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

RaDoS napisal/-a:
displeyi se tut pri meni zatemnijo ko prižgem luči...tako da menim da je to čist normalno...

Tudi pri meni je tako.lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2006 19:17 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 42
Kraj: Ljubljana
Pozdravljeni! Najprej hvala Radošu in Denisu za odgovora! Evo problemček z utripanjem rešen v 10 minutah. Malo bobrskal po forumu in se sam lotil dela! Problem pa je bil stisnjem kabelj za maso na akumulatorju!

No ampak kako se je problem reševal! Obiskal sem pooblaščenega serviserja v Domžalah in brez, da bi trenil z očesom na moj avto je rekel avto mora biti pri nas dva dni! Napaka-alternator! Stroček-kar velik!! Odšel!

Obiščem pooblaščeni servis AvtoTriglav Ljubljana. Spet nič ne pogledajo in rečejo lahko vas naročimo trajalo bo od jutra do večera!! Kaj je problem nam ni jasno!! Verjetno bo drago!! Halo a lahko kdo pogleda avto predno govori!!!

No potem pa je bil problem samo tisti črni kabel! Pritisnjen je bil z vijakom ob plastišno ohišje akumulatorja! Nazadnje pa so ta pokrov zaradi servisa in kontrole elektrolita odpirali točno na tem zadnje omenjenem serisu AvtoTriglav. Kakšna površnost in šlamparija!!!Ali pa so si zeleli mojega ponovnega obiska!?!?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2006 19:34 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
no evo sam prišel si na forum pa si si že popravu avto kaj ni to fino :uuaauu: .Drugač pa ja servisni interval lahko pri teh vozilih resetirajo samo na servisu z računalnikom

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2006 20:20 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: bilo kuda, kiki svuda
Šel bi takoj h Kavčiču pa ne bi imel toliko problemov.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2006 23:05 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
ja stench ne morš tko kaj je človek vedu drugač pa je v sloveniji zelo veliko nesposobnih serviserjev ,večji je slabši je,je pa res da take umirjenosti kot je pri kavčiču nisem zasledil še nikjer a ko prideš na avto triglav kot da si v živalskem vrtu sicer pa ja tud jaz če že ne zbijam kej s kladivom se moram mal sam s sabo pogovarjat :DDD

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2006 23:11 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 33
Kraj: Brezovica
al pa če bi jst to prej vidu in bi ti takoj reku da maš problem z maso ker problemi z lučmi da ko daš žmigovc pa svet meglenka in podobno in kako prekinjanje je običajno povezano z maso

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: