domov
  • Fiat Klub
  • Kovinoplastika Kavs
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Poliglob
  • Orange Audio
  • A2R
  • Amortizer d.o.o.
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Techno racing
  • WithCar

Danes je 12 Nov 2019 02:36

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Okt 2005 22:32 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: Ljubljana
Lej, glede kvalitete fiatov je pa tko. Morš mau logi?no razmišljat. Kot si sam povedu dobiš pri Fiatovem avtomobilu za isto ceno kot drugje veliko ve?. Pa ni to samo oprema, men so vsi fiatovi avti designersko vše?ni (razen multipla, tuki ne vem kaj so hotl narest :freak: ). Ker so fiati ugodni to posledi?no pomeni tudi, da si jih lahko veliko ljudi privoš?i. se pravi jih je ve?. Zato ker jih je veliko na cesti, seveda se zdi, da so pa tut tolk bolj pokvarljivi kot drugi. Jst mam bravota 98 letnik in razen kar sm sam pokvaru (karamboli in marsikdaj prehitra vošnja) drugega še ni? ve?jega ni šlo. Olja in šarnic nisem štel, ker to je pri vseh enako. Moje mnenje je tako kot sem zgoraj napisal. Pa še eno veliko prednost ima Fiat: poceni deli, ki jih je ve?ino mo? dobiti tudi na odpadih pri naših sosedih. :)

P.S.: Lahko pa seveda tut pri nakupu fiatovega avtomobila naletiš na ali slabo vzdrševan avto ali pa pa? nimaš sre?e. ;P

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Okt 2005 22:33 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Aja pa še to. Tut yugoti so se kvarl, pa noben ni jamru (vpraš se zakaj)!!! 8) :uuaauu:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2005 14:54 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

mene pr teh stilotih najbl bega da sm res slišow ogromn stwari slabh od nih... sošolc ma stilota pa je reku da je še 3x neki hladilnik poprawlow .. neki mu je 1x potowaln ra?unalnik zajebawow... 1x je reku da je potegnu ro?ko za tank odpret je pa pokrow?k kr odnesl pre?... pa pohn mi je še tega naštew ...mislm ni to kr tko dat 2.5mio za awto zato da ti pol razpade...zanimajo me predwsem waše iskušnje s tem awtom...ker moj sošolc ni prwi k mi je reku da awta ne kupujem niti pod razno ...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 23 Okt 2005 15:43 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Alfa Romeo 146 1,4 TS
Pa ga ne kupit. Tvoj denar je in sam imas svojo glavo s katero mislis, ce si dobro vzgojena ovca bos zelo dobro poslusal nasvete kme?kih strokovnjakov in bos kupil, kar ti bojo oni priporocal, ter placeval za servis se vec. Imam jz izkusnje z nemskimi in japonskimi avti, ki so znani po svoji super duper zanesljivosti pa ti povem, da so isti k... samo drugo pakovanje. Morš vedt, da je FIAT bil 20 let nazaj najbol uspešna firma v Evropi in tudi znan po zelo kvalitetnih trdozivih izdelkih (plastike ne bomo omenjal, ker to zna bit tudi danes se zmeraj problem). No, ker it. poznamo, so spal na lovorikah in delal po resnic povedan avte dvomljive kvalitete, to so bili casi poznih 80ih in zgodnjih 90ih, zato je celi FIAT koncern v tezavah. Spomni se samo stoenk in vsega tega sranja, kako dolgo so motorji delal, zakaj ker so bili italjanski, vse drugo pa je znal it, no potem je Zvezda zacela delat svoje motorje in razlika je bila ocitna.

Kar se pa tice jermenov in vsega tega sranja, to pac gre, ce ne menjas redno in tukaj ni nobene druge debate. Meni je sel zobati jermen na moji Alfici samo zato, ker me starca nista poslusala predn sta sla, da bi jaz rad zamenjal jermene. No tako jima je sel jermen v k... in ni bilo pocen vse to bate zbrust in ta k.... Je pa avto tako trpezn, da nc jasn in tole je bla krivda samo od starcev, ker sta bila prevec pametna za svoje dobro in sta tudi placala, jz ze nam. :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Okt 2005 07:06 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Gurkiii napisal/-a:
mene pr teh stilotih najbl bega da sm res slišow ogromn stwari slabh od nih... sošolc ma stilota pa je reku da je še 3x neki hladilnik poprawlow .. neki mu je 1x potowaln ra?unalnik zajebawow... 1x je reku da je potegnu ro?ko za tank odpret je pa pokrow?k kr odnesl pre?... pa pohn mi je še tega naštew ...mislm ni to kr tko dat 2.5mio za awto zato da ti pol razpade...zanimajo me predwsem waše iskušnje s tem awtom...ker moj sošolc ni prwi k mi je reku da awta ne kupujem niti pod razno ...

preberi si moj komentar na prvi strani kaj si mislim o Fiatih.Jaz sem ful ,zadovoljen in se bom dršal Fiata,to kar pa drugi govorijo so pa za mene eni kreteni,tako kot sem napisal, dršijo se enih zgodbic pol stoletja.

Dobro si preberi komentar od Dejch,se vidi da ima tip izkušnje in da ve kaj govori,da se spozna na avtomobile.
Kaj vse so govoril za Alfe,še posebej za 33.Sej ne re?em da niso bili problemi,sam ne pa spet tolk kukr se je govoril.To so kme?ki de?ki v gostilni vsi nabasi govoril kok je Italiajn zani? avto,a vozil so se z njimi in bi se še ?e ne bi sosed kupil VW,pa da ne sosed imel boljši avto ga je pa še on kupu.

V glavnem presodi sam kaj boš kupil,samo ne verjemi vsem kar ti govorijo.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Okt 2005 16:22 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Alfa Romeo 146 1,4 TS
Nebi rekel, da so izkusnje, saj imam samo 22 let, bolj bi rekel, da nism ozkogledna kmecka p... in to je to. Peljal sem par avtov, ker je pac bila sansa. Za nemce vem bolj od frendov, ki imajo Ople, VW, BMW... in pac majo vec avte po servisih k jaz, no seveda, ko gremo na pir, se zmeraj podjebavajo mojo italjansko prasico, da je vec na servisu kot na cesti. Japonca oz. Hondo ima od p... mt, cisto novo in je kar lepo parkrat ze mela probleme z motorjem itd. Pac clovek dela avtomobile, zdaj je masovna produkcija in res ne vem, od kje ljudjem, da bodo avtomobili perfektni. Smo pa to temo ze posod milijonkrat obdelal tako da, tisti, ki mislijo se zmeraj, da so italjanska jajca, pac naj ne kupi in se zmer laze okol - ocitno so sponzorji. :haha:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Okt 2005 16:52 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 34
Dejch napisal/-a:
Nebi rekel, da so izkusnje, saj imam samo 22 let, bolj bi rekel, da nism ozkogledna kmecka p... in to je to. Peljal sem par avtov, ker je pac bila sansa. Za nemce vem bolj od frendov, ki imajo Ople, VW, BMW... in pac majo vec avte po servisih k jaz, no seveda, ko gremo na pir, se zmeraj podjebavajo mojo italjansko prasico, da je vec na servisu kot na cesti. Japonca oz. Hondo ima od p... mt, cisto novo in je kar lepo parkrat ze mela probleme z motorjem itd. Pac clovek dela avtomobile, zdaj je masovna produkcija in res ne vem, od kje ljudjem, da bodo avtomobili perfektni. Smo pa to temo ze posod milijonkrat obdelal tako da, tisti, ki mislijo se zmeraj, da so italjanska jajca, pac naj ne kupi in se zmer laze okol - ocitno so sponzorji. :haha:

W O R D! Dejch, you da man!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Nov 2005 21:18 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Ptuj - okolica
Tudi jaz sem bil nekdaj velik nasprotnik Fiata dokler nisem bil skoraj prisiljen kupit enega starega unota l 85. (dva dni pred dopustom sem imel prometno). Z tem unotom sem naredil 120.000 km (ko sem ga kupil je imel 83.000 km letno pa prevozim priblišno 40.000 km) torej skupaj 203.000 km samo z rednimi servisi. Od takrat kupujem še samo Fiate, (imam še tretjega punta trenutno 1.2 16V) ker me še niti eden ni pustil na cedilu do sedaj. Moj naslednji avto bo definitivno FIAT in sicer STILO ali pa Grande Punto. Jaz ti definitivno priporo?am nakup Stila vendar moraš tako kot pri vseh rabljenih avtomobilih dobro pogledat v kakšnem stanju je, ker eni lastniki so takšni mojstri, da bi še kurbl pokvarli in uni?li :hehe:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Nov 2005 22:54 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Kraj: ljubljana
mel fotr ?uda fiatov pol pa sm tud jest za?el z fiatom in to :
126(bolha) letnik 83 nikol me ni zajebala še zdej mi jo je šal
pol sm dubu od mat AX polom od avta po vseh trgovinah z avtodeli so me poznal
zdaj mam pa tipota tri leta pa pol sm jest naredu 90000km z njim vse skup jih ma pa 195000 po števcu kok jih je res šiv bog ne ve sm tud še kej pomenu na njem pa ga ne dam iz rok ker je super avto ko pa bo pršu ?as sm pa 90% da bo spet fiat ker dele dobiš pri mesarju niso dragi drga? je pa tud italija dost bliz je pa normalno da ma vsak avto napake, ?asi neuni?ljivosti so še zdavni šli pa mal poglej kaj se po avtovlekah voz passati,lagune ,fordi ja itak da je tud fiat ampak jih nism dost vidu. sicer je pa tko kupiš Mercedesa pa ga pelješ na servis in še ko ti havbo odprejo je ra?un ohoho tko da še bi lahko govoru pa se mi ne da.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Nov 2005 01:04 
Odsoten
šankist
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: Maribor
glede na to katere avte si dal v primerjavo,vzami kar stilota.

mojemu staremu so tudi bravota odsvetovali,v smislu,?e še shit raje vzami daewooja :DD: pa sploh ni jajca,še zdaj se mi tuši po tem avteku,zarad katerega sem vzljubil fiate :(

mašini 1,6 sta dokaj podobni,pa je neproblemati?na.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 24 Nov 2005 14:36 
Odsoten
- nič mi ni všeč -
Uporabniški avatar

Pa še eno moje mnenje... sam sem bil pred 3 meseci pred nakupom istih treh avtomobilov kot ti. Edina razlika je bila, ki pa je marsikaj pripomogla k odlo?itvi je bila da so avtomobili novi. In se je za?elo... za?etni bu?et je bil 3 milj ampak smo ga dvignili na 3,5milj. Rezultati so ap taki..

Seat Leon... izredno vše?en avto z 110konjskim TDi-jem, armatura od stare A3-ke, dovolj opreme, ampak izredno neprijazno osebje na prodaji. Slabosti... ogledani avto v salonu je bi barvan, popusta niso hoteli dat in ni imel el. nastavljivih ogledal...

Fiat Stilo... najlepši od vseh, najbolj bogi notr... ogledan avto je imel sedeše nagnusne, kljub vsem mojim vprašanjem ali je mošno dobiti drug material notranjosti odgovora ni bilo.. popust je bil soliden, avto prav tako, opreme dovolj...Edina stvar ki me je skrbela je vrednost rabljenega stilota po parih letih... vem da vsi avtomobili zgubljajo na ceni, ampak stilo je ekstrem... tudi (predvsem) zaradi tega ni prišel v poštev...

? koda Fabia... ?e sem iskren sem se zanimal izklju?no samo za najdrašjo RS-ko. Avto je manjši od obeh, zunanjost je najmanj stilska, notranjost med obema, sedeši so vrhunski (zame).... samo 2 stvari mi nista dišale... eno je ime škoda :, , drugo pa majhnost celega avtomobila (je tipo veliko ve?ji avto)... za isto ceno sem dobil opremo ki jo ne premoreta oba skupaj, 16col alu, xenon in še nekaj drobnarij...

Nikakor ne favoriziram avtomobila ki ga vozim, za nov avto je odli?en, za rabljenim bi pa pogledal po stilotu. Problem bo samo dobiti lepega JTD-ja. O mašinah pa ne bi zgubljal besed, ker vsak svojega konja hvali, o vzdršljivosti pa mislim da je neumno se pogovarjati, ker se ponavlja zgodba kot z "konji". Povsod se lahko nasankaš ali nategneš... samo moj primer bi dodal... ko sem leto in pol nazaj kupil Punta GT, ki naj bi bil "pokvarljiv avto no.1", so vsi zmajali z glavo, danes ga vozi punca brez omembe vrednih napak.... tako da vzami tisto kar ti najbolj sede in ne tisto kar kolegi pravjo..

lp

Slika

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Okt 2006 10:34 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Evo... sicer sem novi uporabnik, pa vendarle še moje mnenje glede "slabega glasu" na katerem naj bi bil fiat... pred časom fotr kupu Lantro, v 4 letih z njo naredu 180.000km, brez ene okvare... samo redni servisi... pa nej bi bli Hyundai tud drek od avtomobilob....

Nato prišel čas da si še jest omislim makino... ljubezen na prvi pogled - Bravo 1.6 16V... vsi so se križali ko sem kupu Bravota s 150k prevoženega... sedaj se ne smeji noben več... prevozil nadaljnjih 60k... brez večje okvare (pač alternator in 1x zavorna cevka). Vem da me čakajo sedaj jermena, vendar sploh ne razmišljam... menjal bom in UŽIVAL upam da še precej časa!

Ko bo bravo spustil dušo kupim 95% Stilota 3V JDT...

Priznam pa.... mal sreče morš met... tko pri nakupu novega, kot rabljenega avta!

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Fiat STILO DA ali NE
OdgovorObjavljeno: 08 Okt 2006 19:57 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Gurkiii napisal/-a:
mislm kupt fiat stilota. k sm 1x prašow enga znanca, koko je s temi stiloti, ker niso lih na najbolšem glasu, mi je reku, da naj fiata ne kupujem u nobeni obliki, sploh pa ne stilota (ker naj bi mew od tipota mašino). sam si mislim, da pa? ni wašno od kerga awta je mašina, ?e je le nowa oz. ohranjena. ker so mi stiloti uše? ?e še ne zaradi izgleda pa usaj zaradi cene in opreme, ki se jo da dobit za ta dnar, me res zanima kai je tok slabga na tem awtu, da je tko "osowrašen". re?en mi je blo tut, da fiata morš probat, da ga pol nikol we? ne kupš.
pa sm reku da bom za ta naswet prosu pa? nekje kjer wejo o fiatih mal we? k pa js in bi blo res zašeleno in dobrodošlo, da mi poweste kj we? od te mašince. men osebno je stilo najbolši u swojem razredu (ker pa? nism pristaš francozow, ki so w tem razredu najštewil?nejši).

mater ta ki te je nasral da so fiati slabi je pa za hece. vozu sem kar nekaj avtov ampak v fiatu se pelješ tko da maš res občutek da si v avtu . ne bi rad kritiziral drugih znamk ampak večina jih ma več napak kot fiati.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Okt 2006 00:13 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 43
Kraj: Škofja Loka
LP.

Časi ko so bili na cestah dobri in zanič avtomobili so doživeli bridki konec!
Osebno mislim da je fiat do sedaj delal dobre avte in da dela zdej še boljše.Imel sem vse od unota pa tipota ,bravota in stilota in do sedaj ni blo omembe vrednih težav!

Poznam pa ljudi ki so jih imeli in to velike! Ker je bilo treba zamenjat vsake kvatre zobat jermen pa šponarček, pa kaki deci olja nalit.Ker pa tega iz neznanih razlogov niso naredl ,sem mel u svoji delavnici zmeraj dosti dela! HVALA JIM ! Pa še zaračunat bi jim mogu več zaradi davka na BUTNJENOST!

Poznam pa tudi možakarja ki je svojega golfa vozu v MB šraufat,zato de ljudje v domačem kraju niso vidl,da je avto več u delavnci kot na cesti.Ker -o sramota- golfi ja pa ne crkujejo sej ja stanejo 2-3 krat več kot fiati v naši garaži!
In ko sem ga končno spravu u kot in uprašu - Pa zakaj glih golf--Je reku -"ja ker je NEMC"

JA KER JE NEMC! bedak je poslušou fotra in starga fotra, ki sta kupovala ročno el. orodje pr jegru ,in nazaj grede ob milki in "štilarci " hvalila nemško kvaliteto in njihovo marljivost in natančnost. V isti sapi pa prisegala na to, de pa v italijo ne gresta niti po poceni kavbojke ,kaj šele po olje za pomfri! Saj veste- Italjani so eni leni dvakrat zapečeni frajerski polizanci,ki ne znajo delat nič druzga kot krast denarnice po Pontarossi in te nategnt za jakno ki sploh ni iz usnja!!!!!

Zato pa:opusti misel na Fiata ker so ti vsi rekl de je jajc in si kupi avto točno takega kot ima tvoj sošolec pa bosta skupaj lahko naprej ob kavicah modrovala o tem de pa Italjanskih jajc pa že nebi vozila ko bom mimo prletu jaz z svojim stilom in prav grdo eno prestavo nižje prešaltau -in če bo sreča na vajini strani se bo iz menjalnika zaslišal še zbor zobniških parov v c duru!

Na tebi pa je de končno vzameš pamet u SVOJE roke !!!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Okt 2006 09:02 
Odsoten
The Nipl
Uporabniški avatar

Starost: 33
Kraj: Kisovec
moje mnenje je tako:
Mislm, da noben ne more hvalt oz. grajat avta (znamko) katerega ni biu lastnik in znjim prevozil vsaj par 1000 kilometrov! Men j korejc laufu k urca, punto 75sx BP, zdaj mam spt korejca in vem da naslednji bo 140% fiat!

Doma mamo se megana II 1.6 16V 2002 s 43.000 prevozenga. Z njim so same piz****je!
pred cca 3000km smo mogl use zazigalne tuljavce menat, da o stroskih sploh ne govorim!!!
Zde se pa ze kaze da bo se lambda sla! Avto vreden cca 2.300.000 sit + nepotrebni stroski (glede na kilometre) = stilo jtd z max opremo (človek se mal zamisl)!! :amm:

Frend je biu pristas bmw-jev, za italjana sploh slisat ni hotu. K se je usedu v stilota in preracunu kva dobi za dnar pri italjanih in kva pri ostalih znamkih, je spregledu!!! Zdej ma ze kar neki 10.000 km za sabo in dela BP (seveda redni servisi).

P.S. kot sm ze na zacetku povedu ne hvali oz. ne grajaj cesar nisi sam preizkusu( s tem ne mislm en krog okol ljubljane :freak: )

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Okt 2006 11:35 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 44
MIRO napisal/-a:
JA KER JE NEMC! bedak je poslušou fotra in starga fotra, ki sta kupovala ročno el. orodje pr jegru ,in nazaj grede ob milki in "štilarci " hvalila nemško kvaliteto in njihovo marljivost in natančnost. V isti sapi pa prisegala na to, de pa v italijo ne gresta niti po poceni kavbojke ,kaj šele po olje za pomfri! Saj veste- Italjani so eni leni dvakrat zapečeni frajerski polizanci,ki ne znajo delat nič druzga kot krast denarnice po Pontarossi in te nategnt za jakno ki sploh ni iz usnja!!!!!

fak, to si pa tko dobr povedu, da je za zjokat. A dovoliš, da te kdaj citiram, ker tvoja razlaga človeku odpre oči. Boljše še nisem slišal v življenju!
Jaz tut tko pravim in imam vse orodje in gospodinjske aparate nemške, ampak jaz nočem šporget za avto, ampak hočem več in zato bom vedno vozu makaronarje :zeko:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Okt 2006 12:57 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: bilo kuda, kiki svuda
Same globoke so tu noter.
Jaz bom pa tako rekel. Pri vsaki znamki imaš lahko smolo in naletiš na slabo serijo avta, zato je tui samo vprašanje cene vzdrževanja in rezervnih delov in opremljenosti za svoj dnar (dizajn je itak čisto osebnega pomena).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2007 00:41 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 32
Kraj: CE/MB
Hja... največ je sevede odvisn od ohranjenosti avta, ki ga dobiš. Js osebno nism nikol kupval novih avtov, zato bom govoril iz izkušenj s starejšimi avti.

Med drugim sm vozo Tipota l. 94 (na sliki), ki pa je mel same probleme kljub temu, da je mel prevoženih manj kot 150.000 km. Od tega, da nenormalno žre olje (kokr tudi vsi fiati teh letnikov - ne vem, kok si to lahk privoščijo), rjavi kjer je le možno (kljub kao pocinkani karoseriji), stalno neke težave z mašino - razno cukanje, ni hoto vžgat če je bla temperatura pod 2 °C... Poleg tega je zvok mašine bil sličn tistemu od Yugota, pa nasploh je celi avto bil neki hobi program, tolk da te pelje po cesti.
Mel sm tut Bravo. Problemi so bli slični kot pri Tipotu, kot da me ni mogl že pri prvemu fiatu izučit, da je treba avto pred nakupom temeljito pregledat in ne kupovat neki shojenega. Je pa tut res, da ne vem, kak je možno, da v tem času pri fiatu še niso poštudirali, kak je treba nardit ventilacijo da se šipe pozimi ne rosijo (pač kr nekam piha tolk da je), stalno tiktakajo neki relejčki...

Torej možno, da sm mel res smolo, zato bom temeljito premislo, predn spet kupim kakega fiata. Ena večjih pozitivnih lastnosti mi je bla, da lahk katerikoli del dobiš na odpadu čez mejo... Fiat je res mel zlata leta v osemdesetih, ampak so se ta na žalost mal končala... upajmo, da se bo spet pobral.

Pol vozo sm še starga Kadetta... ne morš verjet, nobenih problemov, pa sm mislo da bo to sam vmesni avto, ampak sm ga dlje obdržal. Tipota premaga tak pri porabi (12 litrov??), kot tudi pri položaju na cesti, udobju, nepokvarljivosti, opremljenosti...

Zatem sm vozo vectro l.97 več kot pol leta. To je bil tut super avto. Zvesti opel. Mehek, udoben, nikol nikakršnih problemov z mašino (pa človk ne more verjet, kake vse težave se najdejo tu na tem forumu pod temo Okvare...)

Mel sm tut dva roverja, serije 200 in 400... s slednjim sm preživel prometno nesrečo, hvalabogu da je bil glih rover, ki je naret direkt po hondi, in sm zato bil tak varen.

Zdej pa vozim Peugeota 406, to je pa tak najboljš do zdej. Avto ma idealno pozicijo na cesti, se voziš mehko ko na ladji, nikol nobenih problemov z motorjem, zelo je opremljen, ne rjavi (kljub temu, da je letnik 96), v glavnem užitek ga je vozit.

Oče pa vozi Cliota l. 98 s prevoženimi 260.000 km, ker je prej bil služben avto pa so ga vsi terali na polno, pa ne morš verjet kolk prenese. Zlat avtek, nepokvarljiv.

Aja, pa za 40 jurjev smo še kupli AX-a, in z njim sezidali pol bajte. Trpežn ko hudič.

Ne da se mi več pisat pa utemeljevat, v glavnem iz lastnih izkušenj ker sm že dost sprobo in vidim, kak mi je kaj služilo, sklepam, da bom pred nakupom naslednjega fiata tega temeljito pregledo, da si ne nakopljem podobnih težav, kokr sm jih mel s Tipotom (za kar sm si pa v resnic kriv sam, nepazljivost ipd.).

Se opravičujem, če sem koga osebno prizadel ali kaj podobnega, sam včasih se mi pa, roko na srce, napake ki jih tu gor navajate zdijo nedopustne (pa kak je možno, da novemu stilotu pri zaprti šipi not piha??) ipd.

Zadnjič spremenil kajmak, dne 22 Apr 2007 22:18, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2007 03:28 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Mimogrede, vem za 3 primere manj kot 2 leti starih 2.0 TDI ki se vozijo že z drugo turbino. :škrbina:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Mar 2007 16:43 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 40
Kraj: krško
Pri hiši imamo že drugega Stilota prvi je bil 80 JTD l 2002 in je res nekaj nagajal ,vendar samo nemška elektronika(centrala za abs,asr),novi 115 JTD l.2005 pa do zdaj 40.000km deluje brezhibno.za moje pojme je avto super.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: