domov
  • Fiat Klub
  • A2R
  • Poliglob
  • WithCar
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Amortizer d.o.o.
  • Techno racing
  • Orange Audio
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika

Danes je 21 Nov 2019 16:04

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Fiat STILO DA ali NE
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:12 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

mislm kupt fiat stilota. k sm 1x prašow enga znanca, koko je s temi stiloti, ker niso lih na najbolšem glasu, mi je reku, da naj fiata ne kupujem u nobeni obliki, sploh pa ne stilota (ker naj bi mew od tipota mašino). sam si mislim, da pa? ni wašno od kerga awta je mašina, ?e je le nowa oz. ohranjena. ker so mi stiloti uše? ?e še ne zaradi izgleda pa usaj zaradi cene in opreme, ki se jo da dobit za ta dnar, me res zanima kai je tok slabga na tem awtu, da je tko "osowrašen". re?en mi je blo tut, da fiata morš probat, da ga pol nikol we? ne kupš.
pa sm reku da bom za ta naswet prosu pa? nekje kjer wejo o fiatih mal we? k pa js in bi blo res zašeleno in dobrodošlo, da mi poweste kj we? od te mašince. men osebno je stilo najbolši u swojem razredu (ker pa? nism pristaš francozow, ki so w tem razredu najštewil?nejši).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:15 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: železniki
Moj nasleden avto bo 95% STILO, tko de ?e bi bil na tvojmu mestu bi ga kupil sploh nebi premišljeval!!!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:17 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

ah kej kdo ti je reko da ma stilo od tipota mašino.. to te je nasral, stilo pa ma mašino od pi?ipokija, od tistih prvih modelov...

ja fak kake bu?e folk kotali, eni pa verjamete.

sam da je fiat k... pa smo vsi sre?ni. pa sam da to re?e tisti ki ga še od blizu vido. daj sory izrazu ampak daj tega kolega v jajca brcni pa re?i da mu jaz to pošiljam

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:20 
Odsoten
Broohy ®
Uporabniški avatar

Starost: 35
Kraj: povsodmejdost :)
Pa kolk si ti star? Nau? se pisat, 2x vdihn pa premisl kaj te je folk nafooku, pol pa lepo še 1x vpraši.

Stilo je prvi avto k ga je fiat naredu, za katerega ne morš re?t ko se vsedeš vanj, da je iz te tovarne.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:20 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

motor od tipotaš? :DD:
druga?e pa daj povedat, malo bolj kaj te zanima. pravilno si ugotovil, da ima ogromno oprema, cene so dokaj ugodne, izogibaj se letnika 2002, pri?akuj probleme z diski, senzorji airbaga in bole?ine v hrbtenici po daljših vošnjah. aja pa ?e imaš mošnost vzami jtd. :meneni:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:26 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

dejan84 napisal/-a:
Stilo je prvi avto k ga je fiat naredu, za katerega ne morš re?t ko se vsedeš vanj, da je iz te tovarne.

in kaj je narobe z to tovarnoš? ;P :D

druga?e pa mi je notranjost cupeja v primerjavi z stilotom še pa još lepša. :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:28 
Odsoten
Broohy ®
Uporabniški avatar

Mene pa n? hrbet ne boli :D

Ja, pri nakupu se pa pazi letnika 2002 (stol?eni od to?e iz francije - spoznaš jih po tem, da so bogato opremljeni jtd-ji)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:31 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

hmmm... jtd.. razmišlow sm sicer od benzinca 1.6 16v. we? skorj ne rabm. sj js sm tut ZA stilota 100% ampak fiat je od nekdej na slabmu glasu sicer ne wem zakaj pa tut nikol še nism mew fiata. razmišlam o nakupu letnika 2001 oz. glih 2002. za zj me zanima sam kai je tok narobe z letnikom 2002 (serijska napakašš).sicer pa skos bl mislm, da bo moj nasledn awto stilo, odlo?am pa se med njim, seat leonom, pa skodo fabio.slišow sm tut, da jim neki elektronka nagaja, sicer pa ... ne wrjamm usega... ampak je pa? lepo, ?e predn porabš 2mio sit, weš zakai si jih porabu.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:35 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
no za fabio ti jest garanteram da je jajc od avta tm te pa res hrbet boli pa pr 1.4 16v pokajo jermeni ker ma plasti?n šponar pr 80000 ga je odtrgal pa je blo 120 jurjev škode pa še to pr enem popoldancu

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:35 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

kot sem gor napisal, fiat je na slabem glasu zaradi strokovnjakov kot je tvoj znanec.

daj ga vprašaj ?e je sploh stilota, al pa fiata od blizu videl...

druga? pa 1.6 16v mašinca je malo spremenjena mašinca iz bravota, sicer nevem kak je v stilotu, v bravotu uglavnem ni problemati?na in lepo vle?e.

?e se ti pa zdi pametno verjet strokovnjakom ki vejo da je fiat jajc, si pa raj ekupi golfa sdi brez opreme (desn špegl za dopla?ilo) bojo vsaj rekli da maš stroj

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:36 
Odsoten
Broohy ®
Uporabniški avatar

2001 stilotov slovenskih ni, ker so prišli šele 2002 (tisti so ve?inoma uvošeni iz italije pa itak jih ni ve? k 5 v sloveniji)

Za letnik 2002 sm ti napisu, sam zgleda je teško prebrat:
Avto Mlakar je leta 2003 uvozu cel kup stilotov letnik 2002, ki so stali eno leto na francoski meji, kjer jih je dobila to?a. Ti avti so bili potem pove?ini popravljeni še pri mlakarju (al pa so jih kupci potem dali popravit). Ti avti nimajo garancije na pleh (piše v garancijskoservisni knjigci), tako da ne morš jamrat, ?e bo 3 leta star avto še za?el na kakih koncih rjavet, ker je lak napokal. So pa vsi dizelce z max opreme.

Tudi druga?e se zna zgoditi, da so mel prvi stiloti kake poporodne tešavice...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:41 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

jah sj ubistwu je res tko... sam da ?lowk sliš da boš kupu fiata te popluwa pa ti priporo?a neke golfe pa ne wem kwa use k koštajo 2x tok k fiat... sj no?em zj js tuki nobenih wojn med priwršenci razli?nih firm delat in sm zj še skor 100% da bo stilo u ošjem izboru k bom awto kupwow...ah... sj ?e bom še kj hotu wedt o stilotu wem koga morm prašat.. za zj pa lahko no?....

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:49 
Odsoten
Broohy ®
Uporabniški avatar

Franca ni ve?,
odšel je drugam,
franca ni ve?,
odšel je straaaan....

:škrbina:

@gurkiiii - ?e rabš kako info, ti kr men re?

PS: Tu ni pripadnikov razli?nih firm. Smo samo pripadniki fiata :D

Zadnjič spremenil dejan84, dne 03 Okt 2005 00:06, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Okt 2005 23:58 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

pa alfic tut :)
?e pa je 156 tak lepaa, pa 147, pa GT....

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Okt 2005 02:44 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 44
Kraj: Ljubljana
Test dveh stilotov: klik

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Okt 2005 15:13 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 38
Kraj: Izlake
lej jaz imam tri sodelavce ki imajo seat leone pa imata dva še tretji menjalnik not en pa drugega in baje jih je zlo drago prišlo.
sicer ne vem kateri letniki so ampah to je pri leonih najve?ja graja.
?e boš v stilotu menjal senzor za airbag te bo prišlo cca 20000 sit pa se boš lahko še vozil,
?e pa pri leonu menjalnik boš mel pa avto 3 dni na servisi cena od 200000 naprej pa še na cesti boš ostal.
vsi pravijo da se fiati kvarijo-ne re?em da ni? ne crkne ampak ?e je vse dost ceneje od ostalih avtomobilov ,ki jim tudi kaj crkne.

upam da se boš pravilno odlo?il
;P

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Okt 2005 16:03 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Gurkiii napisal/-a:
jah sj ubistwu je res tko... sam da ?lowk sliš da boš kupu fiata te popluwa pa ti priporo?a neke golfe pa ne wem kwa use k koštajo 2x tok k fiat... sj no?em zj js tuki nobenih wojn med priwršenci razli?nih firm delat in sm zj še skor 100% da bo stilo u ošjem izboru k bom awto kupwow...ah... sj ?e bom še kj hotu wedt o stilotu wem koga morm prašat.. za zj pa lahko no?....

ej gurkii,jaz imam še drugega stilota in nobenih a veš kaj to pomeni nobenih problemov nisem imel z nobenim.
Pri prvem sem res menjal všigalno tuljavo ampak,da ne boš mislil da je proizvajalec Italijan npr:magneto marelli,ne Bosch jo je naredil,sicer ne vem zakaj je Fiat pristal na Boscha sam je u k... Bosch.
Sem na lastne stroške ugradil marelijevo,tip k ga je kupi je facsiniran nad njim.
Jaz ti bom tako povedal,sem imel še nkar nekaj vozil v lasti pa še z nobenim nisem bil bolj zadovoljen kot fiatom.
Leta 1999 sem si kupil novega Golfa IV ,štala od avta,?e sem hotel imeti kaj opreme sem moral vs dopla?ati,na koncu mi je za klimo pa zmankal. :( :( :(

zdaj vozim Stilota 1.9 M-jet,bomba od avta. :) :) :)

Ti ga prodam ?e šeliš,potrebujem ve?jega.
lp

p.s. ne poslušaj ljudi kateri imajo iq od sobne temparature,dršijo se starih zgodbic ko pijanci plota,ozko usmerjeni ljudje. :angry: :muahahaha:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 03 Okt 2005 16:16 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: železniki
Fora tega je de vsi vidjo samo italjane k kej crkne k so pa? pršli na slab glas, noben pa ne vid na stotine ww k crkujejo pa unih fakin renojev k so ob cestah prkerani!
Pr nas smo mel 3 fiate zdej mamo na šalost sam še dva, in oba delata brez kakršnihkoli problemov(res de smo enga puntota prodal zato k je full zajebavov :P).
Tko de to kar folk govori 3/4 ?e ne še v? sploh ni res, oz so fovš FIATOVIM voznikom k vozjo take dobre avtomobile!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Okt 2005 15:48 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 38
Kraj: Izlake
uros1210 napisal/-a:
Tko de to kar folk govori 3/4 ?e ne še v? sploh ni res, oz so fovš FIATOVIM voznikom k vozjo take dobre avtomobile!

podpis

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Okt 2005 15:54 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: Slovenska Bistrica
O?im ima stilota 2002 (1.2 16V). Prevošenih ima 50k km in to brez problemov - no, edino pri sovoznikovem sedešu se je enkrat nekaj zmrdalo, ko je študent na šihtu na silo nekaj mrdal zic. Peljal je na servis in pla?al 2k - zadeva popravljena (jaz niti opazo nisem .. pa dobro je bolj pikolovski). :zeko:

Kar se ti?e SEAT-ov pa. V avtošoli sem vozo novo ibizo (stara bla 1 mesec) in ve? ni šla v prvo prestavo - popravilo menda koštalo preko 100k. Tedn za tem ista fora .... samo da tokrat ni šlo v tretjo. Zdaj (eno leto po tem, ko sem opravo izpit) so avto prodali - baje je blo preve? problemov z njim. :,

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: