domov
  • Fiat Klub
  • Poliglob
  • Amortizer d.o.o.
  • A2R
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • WithCar
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Kovinoplastika Kavs
  • Orange Audio
  • Techno racing

Danes je 14 Okt 2019 03:18

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: kakšen stilo naj kupim
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2006 01:11 
Odsoten
Deklice
Deklice

zdravo sem ženska všeč mi je stilo in ga bi rada kupila kaj mi priporočate na leto naredim 12000 k m ali naj kupim novega ali 2 leti starega vozim namreč brava1.2 in me je všeč stilo me pa zanima kakšne so razlike, vozne lastnosti, prostornost, kvaliteta izdelave,...:freak: :( :( :( :lookdown:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2006 14:29 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Če živiš kje v centru LJubljane ali kakšnem bolj prometnem mestnem središču se ti novega avta že tako ne splača kupit, ker se boš ssamo sekirala kje in kdaj ti ga bo kdo obdrgnu, poleg tega pa so dve leti ali tri leta stari stiloti perfect. Vsaj jaz sem nabavil dve leti starega coupe-ja 1.9 jtd in sem ful zadovoljen. Je avto prava igračka, ne glede na to da si nežnejša na pedalu za plin ali pač ne, se ti splača nabavit ta močnejšo izvedbo...torej 115 oz. 116 konjskega in dizla. Pa ne da bi imel kej prot bencinarjem, ampak dizelček prav lepo prede.Poglej malce po spletnih portalih, primerjaj in boš videla. Pa na tri vrata izgleda mnogo bolje kot na pet.

To je moje mnenje, upam, da sm vsaj malo pomagal k lažji odločitvi.

Lp, Domenzio

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2006 16:22 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 37
Kraj: LP
domenzio se popolnoma strinjam s tabo...popolnoma vse si ji povedal kar rabi vedet...to je to..

drugače pa če te kaj zanima konkretno pa kar praši...

prostornost...odlična..vsaj men je všeč ogromno odlagalnih predalčkov....poličk...hlajeni predal pri sovozniku...zadaj se popolnoma udobno sedi....prtlažnik pa je tud zlo velk...seveda se ga da povečat če podreš zadno klop...zlo priročna je tut odprtina za smučke...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2006 19:35 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Radoš eno vprašanje. ko si kupu stilota, si pustu auspuh tak kot je al si dau gor okrasno cev (srebrno). Me zanima kolk je fi oz. premer cevi, pa se mi ne da mert in bi šu cev kr kupt sam se bojim, da ne bo premejhna oz. prevelika.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2006 19:58 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 34
Kraj: Ljubljana
Za 12.000 na leto se dizel enostavno ne izplača, poleg tega imaš dražje stroške registracije in zavarovanja. Sicer je res, da je poraba zelo majhna, ampak se računica vseeno ne izide.

1.2 ali 1.4, to je prava izbira motorja. Za normalno vožnjo zadošča 1.2-litrski agregat, ki je precej prožen, tudi zaradi 6-stop. menjalnika.
Glede porabe pa omenjena motorja pokurita pa kakšen liter do 2 več kot dizel, popolnoma odvisno, kako "težko" nogo imaš :D. Vsekakor pa nista požrešna.

Razlika med novim in rabljenim avtomobilom je seveda v glavnem v ceni. Novega se ne splača kupovat, to je dejstvo. Razen, če dobiš kakšen konkreten popust ali ugodne plačilne pogoje. Jaz bi na tvojem mestu vzel rabljeno vozilo, da pa boš mirneje spala, lahko kupiš rabljeno vozilo, ki je še v garanciji (ali pa zanj jamči prodajalec), tako da nimaš stroškov in skrbi, če se pokaže kakšna težavica.

Sicer pa ti priporočam, da si ogledaš še tole temo: http://www.fiat-klub.si/forum/viewtopic.php?t=2443. Poleg tega ne bi bilo slabo, če bi obiskala kakšen avtosalon in se popeljala na testno vožnjo (predvsem kar se tiče motorja, da boš videla, če je to to ali ni).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2006 21:42 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 38
Kraj: Izlake
ahiM napisal/-a:
Za 12.000 na leto se dizel enostavno ne izplača, poleg tega imaš dražje stroške registracije in zavarovanja.

naj te popravim

samo cestna taksa je dražja zaradi prostorninie(meja je do 1.8-nad njo je pa cca 26ooo sit)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2006 23:48 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 34
Kraj: Ljubljana
sašo&fiat napisal/-a:
ahiM napisal/-a:
Za 12.000 na leto se dizel enostavno ne izplača, poleg tega imaš dražje stroške registracije in zavarovanja.

naj te popravim

samo cestna taksa je dražja zaradi prostorninie(meja je do 1.8-nad njo je pa cca 26ooo sit)

Ja, ampak jaz sem govoril v primerjavi z ostalimi motorji, npr. 1.2, kjer je razlika predvsem zaradi kilovatov in kubature (okoli 70 jurjev, pri 1.4 pa okoli 45!). Poleg tega je dizelica v osnovi dražja. Je pa spet res, da so JTD in M-jet eni najboljših, če ne najboljši dizli na trgu.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Jul 2006 00:00 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 37
Kraj: LP
domenzio napisal/-a:
Radoš eno vprašanje. ko si kupu stilota, si pustu auspuh tak kot je al si dau gor okrasno cev (srebrno). Me zanima kolk je fi oz. premer cevi, pa se mi ne da mert in bi šu cev kr kupt sam se bojim, da ne bo premejhna oz. prevelika.

gor je še vedno original...če rabš premer ti loh grem zmert če se teb ne da:) drgač pa nevem kako je z dodatno cevjo ker je le-ta ukrivljena navzdol...kako se pol montira??

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Jul 2006 11:13 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Sej to tud mene žre ker je krivina dost dolga in če odrežem krivino sm že skor čist pr loncu. Zato ne vem kakšna je praksa okol tega. sej me ne moti zadeva sam bi biu pa stilo lepši, okrasna cev pa tud ne košta praktično nič. ;)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: