domov
  • Fiat Klub
  • Amortizer d.o.o.
  • A2R
  • Orange Audio
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • WithCar
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Techno racing
  • Kovinoplastika Kavs
  • Poliglob
  • Avtoservis Kavčič Marko

Danes je 14 Okt 2019 03:23

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 Jun 2006 21:32 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
ja poklič na servis pa povej da rabiš vžigalno tuljavo = cinšpula pa boš najbl zihr zvedu

ma sranje k nemorm že dans zvedt...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 16:40 
Odsoten
Wasn't Born to Follow
Uporabniški avatar

Starost: 38
Kraj: Ljubljana Moste
Kaj si ugotovil? A je crknla cinšpula al tuljava? :freak: :(

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 17:29 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Stilo je že zunaj, kljub hudi finančni zagati mi je le uspelo ukrasti denar :uuaauu: ,a kaj ko bog to vidi, reče hopla grmeo ga še usekat!..in klima je prazna :( ...zdej mi pa povejte kje lahko nafilam najcenej klimo ;) ....itak mi jo bo uspel nafilat šele decembra ker prej nebo tolarčkof :D ..skratka kje bi blo najcenej..rados mi lohka kle kej pomagaš?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 18:26 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: Grosuplje
V grosuplju je 10k (fiksna cena). Sam mene mal skrbi zakaj je prazna?
Ker pol je neki narobe da je spustla.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 22:34 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

Starost: 52
Kraj: ljubljana
denis napisal/-a:
Čare napisal/-a:
Čare napisal/-a:
mogoče kej u zvezi z vžigom (svečke,kabli,tučjava)najbrž ti kakšen cilinder ne lavfa

al pa zavrača feltne sej veš tko k telo če ne sprejme ledvic :škrbina:
ja kva sm ti pa jest reku tučjava(ker sm se mal pr pisanju zmotu) drgač je tuljava po domače cinšpula ali u originalu zund spulla(tko nekak) kar pomen vžigalna tuljava

Kle zdej neki ne štima več...ko sem ga klical mi je majstr reku da je šla vžigalna tuljva in da pride nekje okoli 30k use skp....ko sem pa šel dvignt avto mi je šu mehanik iskat avto in ko ga je prpelu je reku da je šla cin špula in da je popravilo 10k...ker stane cin špula 6k plus delo...

Zdej mi pa ni več jasn al so oni zmedeni...al me hočjo mau nategnt :wink: ..ne sej so vrdi fantje usaka čast....

Kdo bi mi lahko povedu koliko pride cin špula ta stilota?..da ve točno ceno..1k plus minus...
da znam pol vedt kok računam...

vžigalna tuljava stilo 1.6 9.687 sit

lp Marko

TEL.: 01/427 25 68 - FAKS: 01/427 25 68 - GSM: 041/732 530 - E-POŠTA: servis.kavcic@gmail.com

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 22:37 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

denis napisal/-a:
Stilo je že zunaj, kljub hudi finančni zagati mi je le uspelo ukrasti denar :uuaauu: ,a kaj ko bog to vidi, reče hopla grmeo ga še usekat!..in klima je prazna :( ...zdej mi pa povejte kje lahko nafilam najcenej klimo ;) ....itak mi jo bo uspel nafilat šele decembra ker prej nebo tolarčkof :D ..skratka kje bi blo najcenej..rados mi lohka kle kej pomagaš?

če imaš klimo prazno je šel plin nekje ven, tako da bo treba ugotoviti kje

klime polnimo tudi pri nas ugodno

lp Marko

TEL.: 01/427 25 68 - FAKS: 01/427 25 68 - GSM: 041/732 530 - E-POŠTA: servis.kavcic@gmail.com

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 22:37 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
no in kje je tuki pravica za 2 leti star avto je 10 jurjev tuljava a za enga 13 let starga tipota 1.6 i.e. je original okol 40 jurjev FACET pa 19 kar je še zmeri drago

p.s. če jo kdo rab jo mam na zalogi ugodno drgač pa paše tud od alfe 155 al pa od bravota 1.4 pa še od kakšnga gre tud gor

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 22:47 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Kraj: bilo kuda, kiki svuda
čare pravica gor ali dol, Denisu se je pa sreča nasmehnila, seveda s pomočji Kavčiča. :hehe:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 22:54 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

stench napisal/-a:
čare pravica gor ali dol, Denisu se je pa sreča nasmehnila, seveda s pomočji Kavčiča. :hehe:
e jutr bom šel prov kupt enga stilota čim bolj podrtga da bom lahko pol okrog govoru da so deli cenej k za tipota ;D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 22:56 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
no in kje je tuki pravica za 2 leti star avto je 10 jurjev tuljava a za enga 13 let starga tipota 1.6 i.e. je original okol 40 jurjev FACET pa 19 kar je še zmeri drago

p.s. če jo kdo rab jo mam na zalogi ugodno drgač pa paše tud od alfe 155 al pa od bravota 1.4 pa še od kakšnga gre tud gor

za tipota je 23.100 sit ,res da je bila včasih cca 40.000 sit

moraš pa vedeti da ima stilo 4.tuljave

tudi za stilota je bila včasih precej dražja

lp Marko

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:03 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

fiat.kavcic napisal/-a:
Čare napisal/-a:

za tipota je 23.100 sit ,res da je bila včasih cca 40.000 sit

moraš pa vedeti da ima stilo 4.tuljave

tudi za stilota je bila včasih precej dražja

lp Marko

u pol morm it pa tmle mal tvojim sosedom u copex-a mal j...t m...r da mal spustijo ceno neoriginala. denis teb pa če bl toplo piha kot brez klime pa zna bit kompresor zanič ker če ni plina ponavad sploh ne uklop kompresorja tko ,da če ti to dela po tem ko je avto bil na servisu pejt mal nazaj. pa kje ti šravfaš ta svoj aparat??

Zadnjič spremenil Čare, dne 28 Jun 2006 23:04, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:04 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Raje nebom komenteral današnjega dne, da nebo kdo tega zapazil in da nebom še komi škodil.

Obvestil vas bom samo to, da sem danes dvignil avto in se mi je isto zgodilo čez tri ure. Dal sem pa za za uro in pol dela 10k plus tuljava še..

KLima mi piha pa vroč zrak vn tko da res nevm kaj bi blo.

POvedu bi sam to da sm zlo razočaran ,zgubu sm uso zaupanje do avta,še posebaj ker je moj prvi avto, in letos žal nebom vidu počitnic ker bom samo za popravila delu.

Žalostno...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:09 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

denis napisal/-a:
Raje nebom komenteral današnjega dne, da nebo kdo tega zapazil in da nebom še komi škodil.

Obvestil vas bom samo to, da sem danes dvignil avto in se mi je isto zgodilo čez tri ure. Dal sem pa za za uro in pol dela 10k plus tuljava še..

POvedu bi sam to da sm zlo razočaran ,zgubu sm uso zaupanje do avta,še posebaj ker je moj prvi avto, in letos žal nebom vidu počitnic ker bom samo za popravila delu.

Žalostno...
pa dej ne jamri k en dedek kaj sej jest sm tud z fiatom začel in to precej slabšim kot ti (bovha) pa sm dopoldne šravfu da sm se popoldne lahko vozu :freak: kaj češ elektrika je kurba

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:13 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
denis napisal/-a:

Žalostno...
pa dej ne jamri k en dedek kaj sej jest sm tud z fiatom začel in to precej slabšim kot ti (bovha) pa sm dopoldne šravfu da sm se popoldne lahko vozu :freak: kaj češ elektrika je kurba

Kaj nej ne jamram!!! Ne seri še ti, ko moj stari si, delu sm en mesc po 12 ur u tobačni pa razlagu šleparje pr 40 stopinjah...zato da sm dal use zdej za popravilo avta!!! Avto je mel že generalni servis k sm za njega plaču 70k!, zdej tol 20k! s tem da ni zrihtan, bog ve kok me še čaka za klimo itd..ena stvar ni zrihtana se že druga zjebe...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:18 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 37
Kraj: LP
glede klime...če je prazna moraš nujno ugotoviti kje pušča in zakaj...jaz sem namreč pred sezono dal klimo na servis...bil sem na AMZSju (mel sem en kuponček za brezplačni pregled-sem pač član) in sem nato plaču samo plin...nafilu mi ga je pa sam nekaj gramov...nevem koliko vendar mi je reku da zlo mal in me prašu če sem že kdaj servisiru klimu...ker je nisem je bil zlo presenečen da mi je tok mal plina "ušlo" ven....

skratka...klimo morš zrihtat...ker boš crknu v tej vročini....kok te bo to prišlo pa so ti že povedal...pregled klime znaša ponavad od 5-8 jurjev...samo pregled...potem je pa tukaj še plin, ki pa ni ravno poceni...nevem točne cene enega grama....vendar povej da morajo pred tem ugotoviti kje ti pušča...ker boš plin brezveze notr dajal...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:27 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

rados napisal/-a:
glede klime...če je prazna moraš nujno ugotoviti kje pušča in zakaj...jaz sem namreč pred sezono dal klimo na servis...bil sem na AMZSju (mel sem en kuponček za brezplačni pregled-sem pač član) in sem nato plaču samo plin...nafilu mi ga je pa sam nekaj gramov...nevem koliko vendar mi je reku da zlo mal in me prašu če sem že kdaj servisiru klimu...ker je nisem je bil zlo presenečen da mi je tok mal plina "ušlo" ven....

skratka...klimo morš zrihtat...ker boš crknu v tej vročini....kok te bo to prišlo pa so ti že povedal...pregled klime znaša ponavad od 5-8 jurjev...samo pregled...potem je pa tukaj še plin, ki pa ni ravno poceni...nevem točne cene enega grama....vendar povej da morajo pred tem ugotoviti kje ti pušča...ker boš plin brezveze notr dajal...

Ne ne, zakaj bi menu klmo? ozeroma popravlu, prodat čim prej!!!!!!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:33 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

denis napisal/-a:
rados napisal/-a:

pa ajde više ne prdi in kaj boš pol kupu da bo skoz delal edin golf 2 diesel pol boš mel pa mir dokler ne bo narazen padu

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:35 
Odsoten
Partner kluba
Uporabniški avatar

denis napisal/-a:
rados napisal/-a:

mogoče je šla samo cev klime

tazga brez klime boš sedaj v tej vročini težko prodal

lp Marko

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2006 23:36 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Čare napisal/-a:
denis napisal/-a:
rados napisal/-a:

pa ajde više ne prdi in kaj boš pol kupu da bo skoz delal edin golf 2 diesel pol boš mel pa mir dokler ne bo narazen padu

Ja res uzamem lepo golf 4 1.4sdi...fotru delu ko ura nikol problemov...bolš ko ta jajca!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2006 01:38 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Grosuplje
Sej nisi sam ti revež. A ti naštejem moje stroške v zadnji 2 mescih. Menjava haldilnika klime + plin, menjava akumulatorja, štarterja, komplet bremz, in ko sem že mislu, da mam avto porihtan za na nizozemsko mi je pa včeri kar naenkrat ( sploh ni bilo pričakovano) odlomil avspuh. In kaj mi je preostalo kot da zamenjam oba lonca. Tk zdej pa grem pa nardim tistih 3k km pol pa lohk spet kej crkne :)

Aja res pa je da pa prej 8 let ni blo nič narobe pol se je pa zdej vse usulo :(

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: