domov
  • Fiat Klub
  • Techno racing
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • WithCar
  • Orange Audio
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Amortizer d.o.o.
  • Poliglob
  • A2R

Danes je 14 Okt 2019 10:36

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Stilo JTD
OdgovorObjavljeno: 31 Jan 2006 00:20 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

lep pozdrav!
Pred kratkim se postal ponosni lastnik Stila JTD 85KW,5 vrat.. Letnik je 2003 in avto je bil uvozen iz Italije.. Prevozenih ima 78 000 kilometrov in je zelo lepo ohranjen..

Prosil bi lastnike Stilov z motorji JTD da mi dajo kak dober nasvet (servisi, vzdrzevanje itd..)
ker je to moj prvi diesel..

Hvala!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Jan 2006 08:25 
Odsoten
GaS Team
Uporabniški avatar

Starost: 39
Čestitke in dobrodošel v Fiat družini. Ne preganjaj mrzlega in ne ugašaj vrelega. Servis delaj na 10.000 km in ne na 15.000 km. Pa bi moral delaovat. Glede servisa, imaš pa ogromno opcij in nobena vrjetno ne bo napačna.

LP, Yagi-san

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Jan 2006 12:43 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
iz mojih izkušenj je stvar kr precej trpežna tko da se nimaš kej za bat... ti pa v večini primerov mašina kar sama pove kaj ji je všeč in kaj ne :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Jan 2006 18:31 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Če ti bo šlo kaj narobe...nič panike, ti bo to računalnik takoj sporočil :DD: :DD: Drugače pa čuvaj lepotca...in pozdravljen v imenu "stilovcov" :DD:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Jan 2006 21:33 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Hvala za prijaznost in odgovore..

Imel bi se nekaj vprasanj..
Za avto nimam slovenskih navodil, ker je bil lepotec uvozen iz Rima.. zato vse odkrivam bolj pocasi..

Pri koliko obratih se pri Stilu JTD 115KM odpre turbina? Pri katerih obratih in brzini ima avto najmanjso porabo recimo na avtocesti, mestni voznji..??? Prosil bi vas, ce bi kdo lahko napisal tudi kaksen naj bi bil pritisk tlaka v pnevmatikah? Trenutne gume so dimenzije 195/65/15

Se enkrat hvala za pomoc, lep pozdrav...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Jan 2006 21:39 
Odsoten
Abarth
Uporabniški avatar

Starost: 32
Kraj: Dragomelj
okolo 2.2 bara čene pa navodila odpri bl proti koncu tm na zadneh straneh nekje bi moral zaslediti podatek!če ne paprobu tud na googlu utipkat isako besedo pa če boš najdu pa si probi iz net aangleške poteng a pa slovenske :hehe:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 31 Jan 2006 21:40 
Odsoten
GaS Team
Uporabniški avatar

Turbina se prične odpirat nekje pri 1800 Rpm. Glede male porabe jaz ne bom pravi naslov, ker se mi poraba giblje med 7.5 in 8.5 L/100km. Jaz imam zimske pnevmatike 205/55/16 in so pumpane na 2.4 bar-a. Letne dimenzije 225/40/18 pa nekje 2.8 bar-a.

Yagi-san

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Feb 2006 02:33 
Odsoten
Broohy ®
Uporabniški avatar

Starost: 35
Kraj: povsodmejdost :)
Yagi-san napisal/-a:
Čestitke in dobrodošel v Fiat družini. Ne preganjaj mrzlega in ne ugašaj vrelega. Servis delaj na 10.000 km in ne na 15.000 km. Pa bi moral delaovat. Glede servisa, imaš pa ogromno opcij in nobena vrjetno ne bo napačna.

Sej servisni intervali so na 20kkm... Pol bi jst letos mogu naredit že 5 servisov če bi blo po tvoje... huh

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Feb 2006 13:11 
Odsoten
GaS Team
Uporabniški avatar

dejan84 napisal/-a:
Yagi-san napisal/-a:

Sej servisni intervali so na 20kkm... Pol bi jst letos mogu naredit že 5 servisov če bi blo po tvoje... huh

Jaz ga delam na 10.000 km. Sej, lahko nebi naredil nobenega, če ti tako paše ;)

Yagi-san

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Feb 2006 15:36 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Hvala za odgovore..

Servis bom delal na 10.000km.. :)
Koliko pa priblizno stane redni servis pri uradnih servisih?
Se vedno nisem nasel angleskih ali slovenskih navodil na internetu niti na emule.. :(

Razmilsjam o chip tunungu na 140ps pa me zanima kako je s tem? Ali se izplaca? Kam narediti tuning? Kaksna je dejanska razlika, ce lahko povejo lastniki ki imajo chip tuning?

Hvala..

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Feb 2006 19:33 
Odsoten
GaS Team
Uporabniški avatar

JTD-116 napisal/-a:
Hvala za odgovore..

Servis bom delal na 10.000km.. :)
Koliko pa priblizno stane redni servis pri uradnih servisih?
Se vedno nisem nasel angleskih ali slovenskih navodil na internetu niti na emule.. :(

Razmilsjam o chip tunungu na 140ps pa me zanima kako je s tem? Ali se izplaca? Kam narediti tuning? Kaksna je dejanska razlika, ce lahko povejo lastniki ki imajo chip tuning?

Hvala..

Za chip tuning imaš kar nekaj opcij, Senica Motorsport, DimSport ( Chiptuning ) ali pa RSR. Povsod so pa cene nekje od 120.000 - 160.000 SIT Jaz sem naredil chip tuning in moram reči, da dejanske razlike ne občutim, se prehitro navadiš :D , ker konj ni nikoli dovolj. Opcija bi bila Mjet in ga chipat na 170 PS :hehe: . Če imaš v namenu, GO FOR IT !!!

P.S. redni servis je nekje 28/30.000 SIT

Yagi-san

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Feb 2006 20:11 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Navodila so na emule in greš na server Razorback 2.0 napišeš : fiat stilo manual...in zloudaš men je najdl pet zadetkov bom vidu kaj je kej. Drugače pa sem jih jaz ravno danes dobil, tko da če si kje iz lj se lahko dobiva pa si jih prefotokoperaš je pa 380 strani :DD:(piši mi na zs če boš rabil pa da gremo še na pijačo in vržemo kako debato o stilotih) . Servis pa kokr ti je reku Yagi-san te pride 30.000....lp :hehe:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Feb 2006 21:58 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Kraj: Unec
Jst sm M-jeta sčipal pr chiptuning.si ia se full pozna. Dobil smo 177KM in 385 Nm navora. Raketa 8)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Feb 2006 22:23 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Ja, chip tuning me definitivno zelo mika.. Kok pa je zadeva kej varna (oziroma kaksno garancijo nudijo...??)?

A mogoce kdo ve, ce se da na originalni radio (kasetar) priklopit veklsar, al pa nabavit CD radio original, sam ne bi rad okvircka not daju za kak drug radio, ker bo pol mal pusto vse skupi zgledalo.. Vasi predlogi, kako najcenej pridet do CD predvajanja...???

Hvala, lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 04 Feb 2006 22:55 
Odsoten
GaS Team
Uporabniški avatar

JTD-116 napisal/-a:
Ja, chip tuning me definitivno zelo mika.. Kok pa je zadeva kej varna (oziroma kaksno garancijo nudijo...??)?

A mogoce kdo ve, ce se da na originalni radio (kasetar) priklopit veklsar, al pa nabavit CD radio original, sam ne bi rad okvircka not daju za kak drug radio, ker bo pol mal pusto vse skupi zgledalo.. Vasi predlogi, kako najcenej pridet do CD predvajanja...???

Hvala, lp

Najceneje; kaseto povežeš s prenosnim CD predvajalnikom. Drugače se pa da tudi izmenjalec CD-jev priklopit.....

P.S. za turbino po chipanju pa ne skerbet, če ti bo crknila, ti bom jaz svojo prodal :hehe:

Yagi-san

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Feb 2006 01:06 
Odsoten
Sonček
Uporabniški avatar

Enak problem z radijem mam tut jst...nov orignal za stlilota te pride 64.000 ampak ta predvaja navadne cd-je, če pa kupiš cd/mp3 te pa pride 100.000 no tko mi je dans povedal Yagi-san. Zdej avtoradijo ma sicr izhod za vekslr sam men so povedal da se moram pozanimat prov ker specifičn vekslr se sme prklopt da bo stvar funkcjonerala. No če se boš slučajno kej pozanimu pa zvedu mi sporoči..

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 05 Feb 2006 01:29 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

denis napisal/-a:
Enak problem z radijem mam tut jst...nov orignal za stlilota te pride 64.000 ampak ta predvaja navadne cd-je, če pa kupiš cd/mp3 te pa pride 100.000 no tko mi je dans povedal Yagi-san. Zdej avtoradijo ma sicr izhod za vekslr sam men so povedal da se moram pozanimat prov ker specifičn vekslr se sme prklopt da bo stvar funkcjonerala. No če se boš slučajno kej pozanimu pa zvedu mi sporoči..

Bom ti javil ce kej zvem za vekslr, ker tud men ta opcija najbolj disi..
:wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Feb 2006 08:30 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Kraj: Unec
JTD-116 napisal/-a:

Če povem po pravici jih nisem niti uprašal kako je z garancijo, vendar se mi zdi da če je kej narobe ti 100% ne bo noben tega kril. Vendar jim zaupam ker poznam Rajkota (direktor) in vem da vedo kaj delajo. Glede varnosti je pa čist odvisno od obrabljenosti materialov. Sicer pri meni navora ni zdržala potisna plošča, tko imam trenutno originalen program in spet dela tko kot bi moglo. Na žalost sm trenutno brez konjev :(

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Feb 2006 16:50 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Kraj: Vitomarci
jas imam JTD (brava)..servis delam na 20000...poraba pa je med 5.3-5.7l /100km..najprimernejši obrati...jas gas tiščim že pri 1500 in naprej , ker zelo dobro potegne že pri teh obratih ( tu ma tudi max. mavor)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Feb 2006 20:22 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Jest ga saltam skoz tm mal pod 2000 obratov.. Mestno porabo mam pa okol 6.5:,

Aja, a bi mi lahko kdo prosim napisal kako se nastavi v racunalniku trip B, da bi videl porabo za doloceno pot, oziroma da bi resitiru racunalnik???

Hvala, LP

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: